Pomysł na prezent Bożonarodzeniowy – obrączki

obrączki

Koniec listopada i początek grudnia to czas w którym rozpoczynamy poszukiwanie prezentów świątecznych dla bliskich. Wtedy to także sklepy i punkty usługowe mają dla nas wyjątkowe oferty i kuszące rabaty, którymi pragną zainteresować jak najszersze grono klientów.

Obrączki można przerobić

obrączki Nie bez powodu to właśnie grudzień uznawany jest za czas największych wydatków, ale także zysków dla właściwie każdej branży, ponieważ wręczamy już nie tylko klasyczne prezenty, ale także bony upominkowe lub vouchery na różnego typu usługi. Bez względu na to, że czy jesteśmy zwolennikami ponadczasowych upominków czy też szaleństwa w nowoczesnym klimacie, to z całą pewnością jest coś, co przypadnie do gustu każdemu z nas – biżuteria. Rzeczywiście w zakładach jubilerskich znajdziemy asortyment przeznaczony głównie dla Pań, ale jeśli nasz mężczyzna lubi dobrze skrojone garnitury i ciekawe męski gadżety to spinki do koszuli lub zegarek będą dla niego doskonałym prezentem. Pierścionki, kolczyki, naszyjniki i cały szereg pozostałych ozdób to prezenty zdecydowanie osobiste, które wręcza się jedynie bardzo bliskim osobom. Jeśli chcemy docenić, podziękować lub najzwyczajniej w świecie uszczęśliwić ukochaną osobę, to diamenty, perły i inne wyroby jubilerskie będą tutaj doskonałym pomysłem. We wrocławskich salonach jubilerskich prowadzona jest też naprawa biżuterii oraz jej przetapianie. Dzięki temu można niezbyt modnemu już akcentowi nadać nowe życie lub przetopić stylowo wyglądające obrączki z Wrocławia po dziadkach na wyjątkową zawieszkę. Taki upominek, któremu zostanie nadane drugie życie zawsze budzi spore emocje i staje się pielęgnowaną pamiątką. Ciekawą opcją, która daje nam kolejne alternatywy jest bransoletka, do której osobno możemy dokupić zawieszki.

W ten sposób możemy upamiętnić poszczególne chwile i spersonalizować ozdobę wręczając chociażby miniaturowy wózek lub bucik kobiecie, która spodziewa się dziecka.