Porządne szkolenia wstępne

Kiedy udało mi się znaleźć pracę, wszystko bardzo szybko się potoczyło. Dostarczyłam wszystkie papiery, CV i list motywacyjny i okazało się, że potrzebują pracownika już w tej chwili. Nie byłam przygotowana, ale ucieszyłam się, że już będę mogła zarabiać, bo potrzebowałam jakiegoś zastrzyku gotówki.

Szkolenie BHP w restauracji

dobre szkolenia wstępne bhp w RzeszowiePraca była w restauracji szybkiej obsługi typu fast food. Razem ze mną przyjęto dziewczynę i chłopaka jeszcze. Na początek czekały nas dobre szkolenia wstępne bhp w Rzeszowie, ponieważ pracodawca jest zobowiązany do tego, aby takie szkolenie zorganizować jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Dlatego wszystko tak szybko się potoczyło, ponieważ potrzebowano pracowników, by można otworzyć lokal. Szkolenia BHP w takich miejscach jak restauracja, czyli ogólnie pojęta gastronomia, są niezwykle ważne. Dowiedzieliśmy się wielu istotnych informacji, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Kierownik szkolenia tłumaczył nam nawet jak długo należy myć ręce, żeby pozbyć się wszystkich zarazków. Kiedy podaje się jedzenie innym, trzeba być niezwykle ostrożnym i zachowywać odpowiednią higienę. Poza tym, kazano nam zawsze związywać włosy. Nikt nie mógł sobie przyjść w rozpuszczonych, było to zrozumiałe. Nie można było mieć zbyt długich paznokci, żeby nie przeszkadzały nam w przygotowywaniu jedzenia. W przystępny sposób dowiedzieliśmy się wszystkiego co najważniejsze. Przedstawiono nam nasze prawa i obowiązki i mogliśmy przystąpić do pracy.

Po kursie z BHP, starałam się wszystko jak najlepiej zapamiętać. To prawda, przygotowywanie posiłków jest niezwykle ważne. Trzeba być bardzo ostrożnym i też uważać na siebie, kiedy pracuje się z rożnymi narzędziami. Niby każdy wie co to jest to BHP, jednak zawsze dowiemy się czegoś, o czym nie wiedzieliśmy wcześniej.