Postawiłem letniskowe domki w Zakopanem

letniskowe domki zakopane

Marzeniem mojego ojca od zawsze były nasze domki w górach dla turystów. Mieliśmy kilka działek w Zakopanem. To tam miały powstać nasze budynki.

Nowoczesne letniskowe domki w Zakopanem

letniskowe domki zakopaneOczywiście czekało mnie bardzo dużo pracy oraz różnych formalności. We wszystko wdrożyła mnie moja starsza siostra, która nie dawno wybudowała swój dom jednorodzinny w innym mieście. Ona doskonale zdawała sobie sprawę z tego co muszę załatwić. Kolejnym krokiem dla mnie była firma budowlana. Nie wiedziałem jaką powinienem wybrać. Pewien sąsiad miał u siebie pewnych partaczy, którzy spożywali alkohol na placu budowy i źle wykonali pewne elementy. Koniecznością okazała się rozbiórka. Ja nie chciałem powielać jego błędów. Moje letniskowe domki zakopane musiały być w każdym calu wykonane poprawnie. Marzyłem o tym aby znajdowało się w nich ukryte przejście. W tym celu zadzwoniłem do biura architektonicznego. Już w następnym tygodniu wybrałem odpowiedni dla siebie projekt.
Pragnąłem aby moje noclegi były czymś innowacyjnym. Chciałem stworzyć nie powtarzalne miejsce do którego każdy chciałby wracać. Kluczową sprawą okazał się wystrój wnętrz. Chciałem urządzić wszystko w bardzo nowoczesnym stylu. Jednak to nie pasowało do tamtejszych zwyczajów. Nie wiedziałem na co powinienem się zdecydować. Rozum podpowiadał mi aby wszystko urządzić w tradycyjnym klimacie. Serce jednak kazało pozostać przy nowoczesności i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Obawiałem się, że z tego wszystkiego może powstać kicz. Postanowiłem zrobić coś w czym mam więcej doświadczenia.

To byłoby trochę bezpieczniejsze. Ostatecznie zatrudniłem architekta wnętrz. On udzielił mi wielu wskazówek i przygotował odpowiedni projekt.