Poszukiwania profesjonalnego administratora

Mam firmę budowlaną, która specjalizuje się w budowie małych, zamkniętych osiedli mieszkaniowych. Mieszkania sprzedają się jeszcze zanim wykopiemy pierwszą dziurę w ziemi, taki jest obecnie popyt na ładne, małe mieszkanka w Krakowie. Niestety, sukces ma też swoje złe strony, bo wszystkim nie możemy samodzielnie się zajmować.

Administrowanie kilkoma blokami

administrowanie nieruchomościami krakówNasi pracownicy administracyjni radzili sobie dzielnie, ale w końcu było tylu mieszkańców, że trzeba było znaleźć profesjonalistę, który się tym zajmie. Na szczęście administrowanie nieruchomościami kraków to popularne zajęcie. Nie mielismy problemu ze znalezieniem odpowiedniej osoby. Skontaktowaliśmy się ze znaną agencją, która przypisała do naszych inwestycji pracownika. My przekazaliśmy mu wszystkie dokumenty, pokazaliśmy osiedle, porozmawialiśmy na temat tego czym powinien się zajmować. Trafiliśmy na szczęście na wykształconą, doświadczoną osobę. Maksymilian już pięć lat pracował w administracji nieruchomościami, więc wiedział co i jak. Od lat mieszka w Krakowie odkąd przyjechał tu na studia, znał też specyfikę lokalnego rynku mieszkaniowego. Co mi się podobało szczególnie to fakt, iż Maksymilian był bardzo cierpliwym człowiekiem i radził sobie doskonale w sytuacjach stresujących. Wiadomo, że do czynienia będzie miał z różnymi klientami, także piekielnymi, więc musi mieć do nich cierpliwość i odpowiednie podejście. Ja bym się totalnie do tego nie nadawała, nie umiałabym zachować spokoju przy starsznych marudach.

Administrowanie nieruchomościami to trudna sprawa, a nasza firma ma już tyle zleceń na budowę, że nie dalibyśmy rady bez fachowego zarządcy. Wybór Maksymiliana był stu procentowo trafiony. Teraz daliśmy mu do zarządzania także drugie mini osiedle i wiem, że tutaj także poradzi sobie doskonale.