Praca i zakup nowego mieszkania

praca

Posiadam profil na jednym z portali dla profesjonalistów. Nigdy w sumie nie wierzyłam, że jakoś bardzo tam nawiążę potrzebne w życiu kontakty, ale wolałam mieć swoją biznesową wizytówkę. Zawsze to wpływa na wizerunek.

Praca w Krakowie mnie znalazła

pracaW końcu wydarzyło się tak, że nowa praca dodatkowa kraków sama do mnie przyszła tą drogą. Jestem specjalistą od pewnego programu, który bardzo mało osób tak dobrze zna. Stanowi to mój niewątpliwy atut. Jestem osobą poszukiwaną na rynku pracy. W końcu więc odezwano się do mnie z Krakowa, czy bym nie chciała się przenieść do ich firmy. Przemyślałam wszystkie za i przeciw i postanowiłam się na to zdecydować. Niestety, czekały mnie przenosiny. Trzeba było oglądać mieszkania do wynajęcia. Firma zapewniała tak zwany pakiet relokacyjny, ale mieszkanie musiałam sobie sama wybrać. Przecież nie chciałam mieszkać byle gdzie i w średnich standardach. Każdemu zresztą odpowiada co innego. Na razie nie chciałam czytać takich ofert jak sprzedam mieszkanie, bo nie wiedziałam przecież czy na pewno w tym przedsiębiorstwie mi się spodoba. Postanowiłam kupować mieszkanie wtedy, kiedy spodoba mi się w nowym mieście i kiedy odnajdę się już na nowym miejscu w sensie kariery zawodowej. Wiedziałam jednak, ze to trochę potrwa. Na razie mogłam wynajmować mieszkanie, byle było w odpowiadającym mi standardzie.

Na szczęście udało się coś znaleźć dość szybko i teraz mieszkam już sobie oraz pracuję w dawnej stolicy Polski. Jestem z tej poważnej zmiany w moim życiu bardzo zadowolona. Chyba więc tutaj zostanę.