Prezent dla mamy i kalendarze trójdzielne do pracy

kalendarze trójdzielne

Postanowiłam zrobić prezent mamie na dzień matki. W oko wpadły mi fajne kalendarze książkowe z logo, a do tego na każdym rozpoczęciu danego miesiąca, chciałam malutki obrazek.

Zwróciłam uwagę na profesjonalne kalendarze trójdzielne

kalendarze trójdzielneNa obrazkach miały być nasze dzieci, w stylizacji pasującej akurat do odpowiedniej pory roku. Wybrałam się więc do drukarni i opowiedziałam, jaki mam plan. Pan odpowiedział, że nie ma problemu, i spytał, czy może chce dodatkowo jakieś tłoczenie na gorąco, bo to efektownie wygląda. Czemu nie, pomyślałam. Zobaczyłam wzór poglądowy, po przekazaniu zdjęć, i nawet mi się spodobał. Mama będzie zachwycona. Na pewno jeszcze czegoś takiego nie dostała. Do tego na każdy tydzień miał być jakiś mądry cytat. Gdy tak czekałam, aż zamówienie będzie gotowe, przeglądałam sobie wystawkę drukarni. Były tam duże i profesjonalne kalendarze trójdzielne dla firm, może też o czymś takim pomyślę do mojej pracy. Oprócz tego były zdjęcia w ciekawych oprawkach, i wzory okładek książek. Jakbym sama napisała swoją, na pewno bym tu przyszła coś zaprojektować. No, i nadszedł w końcu ten dzień. Całą rodziną wybraliśmy się do mamy z kwiatami i prezentem. Dzieci nawet upiekły dla babci takie specjalne babeczki. Pilnowałam oczywiście, żeby się nie poparzyły przy przygotowaniu. Mama otworzyła nam z uśmiechem na ustach i zaprosiła na herbatę. Smakowały jej babeczki od dzieciaków. No, i w końcu wręczyliśmy jej kwiatki i kalendarz.

Och, gdybyście zobaczyli jak jej się spodobał. Mówiła, że to wspaniały pomysł, i od razu zaczęła zaznaczać w nim różne daty. Mówiła, że będzie jej służył codziennie.