Prezent urodzinowy dla motocyklisty – tanie buty motocyklowe

buty motocyklowe alpinestars

Za miesiąc mój najlepszy kuzyn kończy dwadzieścia jeden lat. Chcemy z rodziną i jego przyjaciółmi zrobić mu imprezę niespodziankę. Termin mamy już wybrany, zarezerwowany lokal na imprezę i ogólnie sprawy organizacyjne są zamknięte.

Buty motocyklowe alpinestars dla fana motorów

buty motocyklowe alpinestarsJedyną rzeczą, która została do zorganizowania to prezent. Bardzo długo zastanawialiśmy jaki prezent mu kupić i postanowiliśmy, że wszyscy złożymy się na prezent dla niego. A, że mój kuzyn bardzo interesuje się motocyklami i uwielbia na nich jeździć postanowiliśmy, że kupimy mu prezent związany z motocyklami. Uzbieraliśmy dość sporą kwotę i trzeba było się zastanowić co mu kupujemy. Kiedy z nim rozmawiałam o jego hobby powiedział, że musi sobie kupić nowy kask na motor nolan. I powiedział, że przydałyby mu się nowe buty. Wyszukałam w sklepie motocyklowym te rzeczy i przedstawiłam kwotę i pomysł pozostałym. Bez problemy mogliśmy się zmieścić tej kwocie, którą uzbieraliśmy i jeszcze dodatkowo coś kupić. Kupiliśmy my kask motocyklowy nolan. Do tego kupiliśmy najnowsze tanie buty motocyklowe alpinestars. Za pozostałą kwotę dokupiliśmy mu małe drobnostki. Teraz jedynie musimy czekać aż będzie impreza i wręczymy mu prezenty. Mam nadzieję, że bardzo mu się spodobają prezenty od nas i będzie się bardzo z nich cieszył. Ogólnie mam nadzieję, że cała impreza mu się bardzo spodoba i będzie ją pamiętał jeszcze przez wiele kolejnych lat. W końcu nikt inny nie zorganizuje mu takiej imprezy jak my. Teraz odliczam dni do przyjęcia urodzinowego. Jeszcze tylko muszę w jakiś sposób go zaciągnąć do restauracji, w której impreza się będzie odbywała.

Nie wiem jak to zrobię, ale muszę dać radę. Już teraz próbuję go namówić żeby poszedł ze mną na imprezę. Co prawda marudzi, że nie chce iść to takiej restauracji, że to nie dla niego. Ale zaciągnę go tam wołami jeżeli trzeba będzie.