Produkcja maszyn do cięcia strumieniem wody

cięcie strumieniem

Nazywam się Patryk i prowadzę własną firmę produkcyjną. Mieści się ona w Bydgoszczy, ale w swoje maszyny zaopatruję firmy w całym kraju. Produkuję maszyny i urządzenia dla firm, które świadczą usługi spawalnicze oraz wielu innych firm przemysłowych.

Cięcie strumieniem wody i urządzenia wymagane

cięcie strumieniem

Produkuję różne urządzenia przemysłowe oraz maszyny. Między innymi zajmujemy się produkcją maszyn, które robią cięcie strumieniem wody i ich wytworzenie to dość czasochłonny proces. Maszyny wykonywane są przez kilka grup pracowników. Pozostałe maszyny, które robią cięcie laserem produkowane są przez zespół do tego wytypowany. Posiadam w swoim przedsiębiorstwie kilkanaście zespołów, które odpowiadają za budowę konkretnych maszyn czy urządzeń. Jeżeli chodzi o usługi spawalnicze to zespołem dla tej branży zarządza Marian, mój najlepszy pracownik. Koordynuje pracę wszystkich zespołów odpowiedzialnych za konstrukcje tych maszyn. Maszyny do cięcia strumieniem wody są nowoczesne technologicznie i za każdym przeprowadzamy szereg testów sprawdzających. Klienci, z którym współpracuję są zawsze zadowoleni z współpracy. Firmom, które świadczą usługi spawalnicze gwarantujemy serwis wszystkich zakupionych urządzeń. Maszyny, które robią doskonałe cięcie strumieniem wody są również montowane bezpośrednio na miejscu. Posiadam wykwalifikowanych pracowników, którzy odpowiadają za montaż oraz serwis wszystkich urządzeń. Maszyny, które wykonują cięcie laserem są konserwowane przez nas co miesiąc.

Firmy, które świadczą usługi spawalnicze są bardzo zadowolone z jakości naszych maszyn oraz obsługi posprzedażowej jaką oferujemy. W przyszłości planuję oferować swoje maszyny na rynki zagraniczne. Jest tam mnóstwo firm, które świadczą usługi spawalnicze i na pewno maszyny, które produkuję będą dla nich doskonałe.