Produkuję krzesła do jadalni

krzesła do jadalni

Odziedziczyłam po rodzicach zakład produkujący meble i postanowiłam kontynuować rodzinną tradycję. Zajmuje się przede wszystkim produkcją mebli do jadalni, salonu i kuchni, a w szczególności produkcja stołów i krzeseł.

Krzesła do jadalni są tapicerowane

krzesła do jadalniPrzez wiele lat, kiedy zajmowali się tym rodzice, w zakładzie produkowano klasyczne meble z drewna. Zawsze szczególnie podobały mi się stoły do jadalni, które sprawiały bardzo solidne i zachęcające wrażenie. Do nich dołączyły dopasowane stylem tapicerowane krzesła do jadalni, a razem tworzyły bardzo stylową i elegancką całość. Ja jednak muszę iść bardziej z duchem czasu, by przyciągać nowych klientów, dlatego kilka lat temu zaczęliśmy produkować nowoczesne krzesła, stoły i inne meble, zwłaszcza meble do kuchni oraz stoliki pod telewizor. Okazało się to do dobrym pomysłem, a ponieważ zatrudniłam utalentowanego projektanta mebli, jestem pewna, że będziemy mieć coraz więcej klientów i większe obroty. Okazało się, że w zeszłym roku sprzedaliśmy więcej krzeseł nowoczesnych niż klasycznych, a obroty wzrosły o dziesięć procent! To najlepiej świadczy o sukcesie moim i zakładu. W zeszłym miesiącu do mojej oferty dołączyły też kominki, a właściwie biokominki, które sprowadzam zza granicy. Oferuję je jako dodatkowe wyposażenie wnętrza i coraz więcej osób jest na nie chętnych, więc nie mam problemów z zalegającym towarem.

Mam plan poszerzyć jeszcze asortyment produktów. Nie chcę zajmować się cały czas salonem, kuchnią i jadalnią. W przyszłym roku będziemy sprzedawać także biurka i szafy, a jeśli się uda, to również meble do sypialni, zarówno klasyczne, jak i nowoczesne.