Profesjonalne produkty do domowej hybrydy

Wiele kobiet staje przed dylematem: czy korzystać z usług kosmetyczki czy robić paznokcie hybrydowe samodzielnie w domu? Odpowiedź nie jest łatwa ponieważ decyzja powinna zostać podjęta na podstawie umiejętności jakie posiada kobieta.

Manicure z użyciem profesjonalnych produktów do paznokci

profesjonalny lakier hybrydowyJeżeli nie potrafisz lub nie wiesz jak dokładnie powinien wyglądać zabieg tworzenia paznokci hybrydowych to lepiej udać się do profesjonalisty. Często kobiety same przyznają, że nie mają umiejętności manualnych i wolą, aby ich paznokciami zajął się ktoś kompetentny. Na wizycie u kosmetyczki możesz również obserwować jak robi to manicurzystka i na tej podstawie uczyć się jak wygląda ten zabieg. Jeśli już zdobędziesz wiedzę na ten temat i wolisz samodzielnie w domu malować swoje paznokcie wtedy warto zdecydować się na zakupy. Do wykonywania zabiegu w domu będzie potrzebna lampa UV, lakiery hybrydowe ale też dodatkowe przybory kosmetyczne i aceton do usuwania lakieru z paznokci. Warto zainwestować w profesjonalny lakier hybrydowy i bazę. Sztuki manicure najlepiej uczyć się na sprawdzonych produktach o dobrym składzie, które nie uczulą nas ani nie wywołają nieprzewidzianych reakcji. Na rynku pojawia się wiele podróbek lakierów hybrydowych, które ostatecznie okazują się być lakierami złej jakości, dlatego należy zwracać na to uwagę. Lakier należy nakładać równomiernie, cienkimi warstwami, a każdą z warstw utrwalać pod lampą ze światłem ultrafioletowym.

Bardzo ważnym etapem, jeśli nie najważniejszym, jest moment ściągania lakieru hybrydowego. To tutaj kobiety popełniają najwięcej błędów. Lakier hybrydowy ściąga się przy pomocy czystego acetonu i nigdy nie należy robić tego na siłę. Aceton powinien całkowicie rozpuścić lakier. Dopiero wtedy możemy bezpiecznie zdjąć go z płytki paznokcia.