Projektowanie ulotek dla drukarni produkującej etykiety

etykiety foliowe

Zgłosiła się do mnie jakaś nowa drukarnia ze zleceniem na wykonanie ulotek. Jestem najlepszym projektantem ulotek w mieście co sprawia, że mam pełne ręce roboty. Daje sobie więcej czasu na realizację zlecenia, żeby mieć pewność, że wywiążę się z umowy.

Jak zareklamować etykiety foliowe?

etykiety folioweDrukarnia, która się do mnie odezwała poprosiła mnie o wykonanie ulotek, które będą informowały klientów, że wykonują oni druk kodów każdego rodzaju. Ich kody kreskowe drukowane są za pomocą najlepszych drukarek. Informacji jest sporo, ale wiem, że będę potrafił wszystko umieścić na takiej ulotce o standardowych rozmiarach. Drukują oni również etykiety logistyczne, które umieszczę na tej samej stronie co wytrzymałe etykiety foliowe i zmieszczą się tam również etykiety usuwalne. Na stronie, gdzie będą kody kreskowe planuję umieścić dane kontaktowe do tej drukarni. Nie miałem jeszcze wybranych kolorów na ulotki i zapytałem klienta o jego oczekiwania. Właściciel drukarni wiedział jak drukować etykiety logistyczne, ale na projektowaniu się nie znał i powierzył mi w całości ten projekt. Podczas tworzenia ulotki zasugerowałem się kolorami, które ta drukarnia ma na swoim logo. Na pewno ulotki będą w jasnym kolorze, żeby informacje były czytelne. Etykiety logistyczne wytłuszczę, a kody kreskowe będą posiadały grafikę, żeby od razu przykuwały uwagę odbiorcy takiej ulotki. Ulotki mam wykonać do końca tygodnia, ponieważ od soboty organizowana jest akcja roznoszenia tych ulotek przez zatrudnionych do tego celu pracowników.

Najpierw wprowadzę kody kresowe i umieszczę informację, że wykonywany jest druk kodów a reszta pójdzie już z górki. Tego dnia pracowałem do późnego wieczora, bo czekało na mnie jeszcze sporo zaległych zleceń i zależy mi, żeby ze wszystkim zdążyć na czas. Zawsze mi się udaje.