Przewóz zwierząt z Anglii do Polski i nieprofesjonalny transport towaru

przewóz zwierząt

Mam uraz do przewoźników, uważam że jeśli chcesz coś przetransportować bezpiecznie najlepiej zrób to sam. Dlaczego? Trzy razy w życiu wynajęłam firmę transportową i trzy razy się zawiodłam. Pierwszy raz gdy przeprowadzałam się do Anglii z chłopakiem.

Przewóz zwierząt z Anglii do Polski i fatalne warunki

przewóz zwierzątWynajęliśmy firmę oferującą zagraniczne przeprowadzki, bo przecież nie zawieziemy wszystkich gratów samochodem, albo w bagażu w samolocie. Część mebli przyjechała połamana, a szkło w kartonach zbite. Usłyszeliśmy tylko, że źle było zapakowane, źle zabezpieczone i firm przewozowa nie odpowiada za starty. Miałam sceptyczne podejście gdy mąż zdecydował się na przewóz zwierząt, aby nasz pies, którego na czas przeprowadzki zostawiliśmy z moimi rodzicami dotarł do nas. Bardzo bałam się o naszego labradora mając już najczarniejsze wizję. Może nie spełniły się najczarniejsze, ale przez cały czas podróży pies siedział w niedużej klatce bez wody, w związku z tym był wycieńczony. Ładny mi przewóz zwierząt polska anglia polska, ostatni raz. Trzeci raz zawiodłam się, gdy wracaliśmy do Polski na święta. Miało być tanio dlatego zamiast samolotu zdecydowaliśmy się na przewozy z anglii do polski. Autobus pomimo gwarancji klimatyzacji był nieklimatyzowany, a trasa polska anglia polska zajęła pięć godzin więcej niż miała. Opóźnienie było tragiczne.

Nie skorzystam już z oferty żadnych przewoźników, nie wiem czy ja po postu miałam takiego pecha, że nie mogłam trafić na żadną profesjonalną firmę, czy po prostu nie ma dobrych transportów samochodowych. Raczej nie przekonam się jak to jest, gdyż nie zamierzam nawet szukać innego przewoźnika.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://przewozy-anglia.com