Przygotowuję profesjonalne agregaty prądotwórcze

profesjonalne agregaty prądotwórcze

Jestem negocjatorem handlowym. Działam z wolnej stopy i zatrudnia mnie wielu przedsiębiorców, dla których wykonuje na zlecenie negocjacje z potencjalnymi kontrahentami. Pomysł na tę firmę podsunął mi znajomy, który zajmuje się tym za granicą i całkiem nieźle mu idzie. Na chwilę obecną interesuje się mną wiele firm i mam sporo zleceń.

Agregaty prądotwórcze – w jakim są stanie?

profesjonalne agregaty prądotwórczeNiedawno podjąłem współpracę z przedsiębiorcą, dla którego miałem negocjować warunki sprzedaży. W grę wchodziły agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla oraz jego pozostałe agregaty gazowe. Producent nie radzi sobie w rozmowach handlowych tak jak by chciał i dlatego zdecydował się na pomoc profesjonalisty takiego jak ja. Przekazał mi warunki handlowe, które dokładnie przestudiowałem. Agregaty stacjonarne miały zdecydowanie za niskie ceny i po przeliczeniu zmieniłem dane. Sprawdziłem w jakich cenach są najlepsze i profesjonalne agregaty prądotwórcze i dostosowałem ceny do warunków panujących na rynku. Kiedy sprawdziłem wszystkie agregaty gazowe Gaz ziemny to zapoznałem się z kontrahentem tego producenta, z którym miałem negocjować warunki. Wybadałem jego potrzeby i umówiłem się na spotkanie handlowe. Odbyło się ono w neutralnym miejscu, by każda ze stron czuła się komfortowo. Oferta na agregaty gazowe LPG, którą przygotowałem spodobała się temu kontrahentowi i zdecydował się od razu na podjęcie współpracy. Obliczyłem, że jak firma sprzeda agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla w zakładanej ilości, to obroty przedsiębiorstwa wzrosną o kilkanaście procent.

Podpisaliśmy umowę i wróciłem do producenta z gotowymi dokumentami. Facet widziałem, że był dość zaskoczony moją skutecznością, ponieważ zapewne nie spodziewał się, że poradzę sobie z tak trudnym klientem. Osiągnęliśmy sukces i wszyscy są zadowoleni.