Realizacje garderób na zamówienie – firmy krakowskie

Nie lubię marnować niczego. Gdy przynoszę torebki foliowe po zakupach, później wynoszę w nich śmieci. Gdy płuczę warzywa tą samą wodą podlewam ogródek, gdy mam wolną przestrzeń, maksymalnie chcę ją zagospodarować. Tak było w moim nowym domu.

Kto w Krakowie zrobi garderobę na zamówienie?

garderoby na zamówienie krakówMęczyło mnie, że mam jeden niewykorzystany “kawałek domu”. Nie bardzo wiedziałam, co z nim zrobić, bo nie miałam większych potrzeb. Jednak kiedyś na pewnym zdjęciu zobaczyłam garderobę i pomyślałam “czemu nie?”. Co prawda mieściłam spokojnie wszystkie swoje ciuchy w szafie, ale garderoba byłaby doskonałym wykorzystaniem przestrzeni. Mogłam tam wynieść swoje buty, moje płaszcze by nie były ściśnięte, zimowe czapki, jakieś inne bibeloty. Pomysł doskonały. Tylko gdzie powinnam ich w Krakowie szukać? Oczywiście, znalazłam najprostszy i najszybszy dostęp do wiedzy, czyli Internet. Szybko wklepałam w przeglądarkę słowa “garderoby na zamówienie kraków” i uśmiechnęłam się do siebie. Mogłam wybierać w firmach, które miałaby zrealizować moje zamówienie. Popatrzyłam na ich oferty i realizacje. Wiedziałam, że najpierw muszę mieć projekt i wycenę, nie wiedziałam jednak, której firmy. Przeglądając zdjęcia garderób znalazłam taką jaką bym chciała mieć. To było to. Znalazłam adres firmy, bo zanim miałam się umówić na pomiar, chciałam na żywo zobaczyć materiały, z którego byłaby garderoba. Nazajutrz, gdy osobiście udałam się do salonu, miałam już umówiony termin na pomiar mojego pomieszczenia. Oczyma wyobraźni widziałam już je w pełnej krasie.

Gdy w maju zaprosiłam swoją siostrę by się pochwalić, nie sądziłam, że wywrę na niej taki efekt. Było to bardzo miłe. Powiedziała, że sama myślała o takim wykorzystaniu przestrzeni, ale obawiała się kosztów. Dzięki mnie – już się nie obawia!