Remontuję sklep i zamawiam nowe standy

standy

Postanowiłam, że wyremontuję swój sklep, ponieważ wymaga on już odświeżenia. Poza tym wprowadzam do obrotu nowe produkty i taki remont tym bardziej jest konieczny. Zamówiłam już nawet firmę, której zleciłam wykonanie wszystkich prac.

Standy z hurtowni

standyKiedy wszystko już zostało odświeżone, to uznałam, że koniecznie muszę zakupić nowe regały sklepowe, najlepiej z drewna i uznałam, że skoro już wymieniam wszystko to zamówię także regały magazynowe, bo te co mam obecnie już powoli przestają się nadawać. Tego typu zamówienia zawsze składam przez internet. Tam kupiłam też kiedyś regały magazynowe w dużo niższej cenie i jak mam możliwość, by zaoszczędzić to ją wykorzystuję. Znalazłam w internecie hurtownię, która ma drewniane regały sklepowe i zauważyłam, że można tam również zamówić standy reklamowe dla firm. Przydałoby mi się takie rozwiązanie przed sklepem. Zainwestuję również w stojaki reklamowe, bo skoro mam nowe towary, to warto, aby klienci się o tym dowiedzieli. Mam na magazynie bardzo dobre stojaki na ulotki, to je na pewno też wykorzystam. Wybrałam w sklepie internetowym interesujące mnie regały sklepowe, które były drewniane i zamówiłam regały magazynowe w potrzebnej ilości. Zamówiłam też dwa standy i bardzo ładne stojaki reklamowe. Z zakupów byłam szalenie zadowolona, ponieważ zapłaciłam bardzo mało! Regały magazynowe złoży mi mój brat, który się na tym zna i zawsze chętnie mi pomaga. Ustawi też regały sklepowe a resztę zrobię już sam. Sklep otwieram za dwa dni i w tym czasie ze wszystkim się bez problemu wyrobię. Jestem bardzo podekscytowana tymi zmianami.

Sklep wygląda o niebo lepiej po tym remoncie a te regały sklepowe są idealnie dopasowane do całego wystroju. Moim klientom na pewno to się bardzo spodoba. Jestem zadowolona, że wszystko załatwiłam.