Rodzaje diet oferowanych przez firmy cateringowe

Nie każdy ma czas na to, by codziennie chodzić do sklepu i przygotowywać sobie zróżnicowane posiłki. Dlatego niektórzy decydują się na skorzystanie z oferty cateringu. Za określoną kwotę można otrzymywać codziennie pudełka z konkretnymi daniami.

Dieta wegetariańska, pesco wegetariańska, optymalna i sokowa

smaczna dieta pudełkowa w WarszawieW pudełkach znajdują się: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Oczywiście najpierw trzeba wybrać odpowiednią dietę. Inne dania będzie otrzymywać osoba, która uprawia mało sportu, a większość dnia spędza przed komputerem, a inną ktoś kto zajmuje się głównie pracą fizyczną. Są nawet diety pudełkowe przeznaczone dla sportowców oraz osób, które nie jedzą mięsa, nabiału, mają celiakię (alergię na gluten), różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe i nie tylko. Taka smaczna dieta pudełkowa w Warszawie może być dietą wegetariańską lub pesco wegetariańską. Pierwsza zakłada jedzenie tylko dań bezmięsnych. Z kolei pesco wegetarianizm polega na niejedzeniu wszystkich rodzajów mięs oprócz mięsa rybiego. Dużą popularnością cieszą się ostatnio diety sokowe. Takie diety nie trwają długo, bo zazwyczaj kilka dni. Polegają one na oczyszczaniu organizmu z toksyn. Każdego dnia dostarczane są soki przygotowywane z warzyw, owoców. W ciągu dnia należy wypić wszystkie soki, które zostały dostarczone przez firmę cateringową. Nie można jedna spożywać niczego innego poza sokami! Większość osób wybiera jednak tzw. dietę optymalną. Jest to dieta mięsna, w której pojawiają się zróżnicowane dania.

Taką dietę powinien ustalić dietetyk, bo jak wiadomo, jest ona uzależniona od wieku, masy ciała, płci, wzrostu, obranego celu, a co najważniejsze – poziomu aktywności fizycznej. Warto zapoznać się z różnymi dietami, by wybrać coś dla siebie. Możliwe jest też zamówienie specjalnej diety odchudzającej.