Rodzinny weekend w Wiśle

Kilkudniowy urlop postanowiliśmy spędzić w górach. Może nie tych najwyższych, ale jednak. Uwielbiamy spacery i podziwianie górskich widoków. Poza tym góry zawsze mają jakiś specjalny urok i wyjątkowo nas urzekają, zarówno zimą, jak i latem.

Wygodne noclegi w hotelu w Wiśle

hotel na terenie WisłyPrzez moment zastanawialiśmy się nad kierunkiem naszego wyjazdu. Ostatecznie wybraliśmy Wisłę. Dlaczego akurat ta lokalizacja? Zdecydowało kilka czynników. Przede wszystkim Wisła to tereny górskie, a więc te okolice, które kochamy, jak żadne inne. Szybko więc spakowaliśmy się, w Internecie znaleźliśmy i zarezerwowaliśmy fajny hotel na terenie Wisły i w drogę. Fajny hotel, czyli jaki? Taki, który uznaliśmy za najbardziej wygodny i najbardziej praktyczny, czyli który znajdował się blisko najważniejszych albo najbardziej interesujących nas atrakcji. I rzeczywiście, na miejscu okazało się, że nasz obiekt jest położony w bardzo dobrej lokalizacji. Poza tym oferował śniadania, na czym bardzo nam zależało, gdyż nie chcieliśmy marnować czasu na przygotowywanie posiłku albo na szukanie restauracji w okolicy. Mieliśmy w końcu do dyspozycji tylko kilka dni, więc czas planowaliśmy wykorzystywać wyjątkowo efektywnie. Poza tym mieliśmy możliwość skorzystania z parkingu, a więc kolejna komfortowa opcja odnotowana. Po co szukać wokół miejsca na pozostawienie auta, skoro można nim stanąć tuż przy hotelowym pokoju?! No i to, co najważniejsze – centrum Wisły mieliśmy na wyciągnięcie ręki, a i do szlaków turystycznych nie mieliśmy aż tak daleko.

To była więc idealna lokalizacja i na pewno świetnie nam się korzystało z wybranego hotelu. Sporo pozwiedzaliśmy, zobaczyliśmy mnóstwo ciekawych miejsc i nie ma co ukrywać, trochę także odpoczęliśmy. Kawa na balkonie lub tarasie z pięknymi widokami to coś, co na pewno zapamiętamy.