Rodzinny wyjazd i hotel przyjazny dzieciom

 

Wyjazd na wakacje to czas, kiedy powinniśmy odpocząć, zapomnieć o codziennych obowiązkach i pomyśleć o sobie. Jest to proste zadanie jeżeli planuje się wypoczynek we dwoje. Jednak sprawa nie wygląda tak kolorowo, kiedy posiada się dzieci, którymi trzeba się na okrągło zajmować i uważać żeby nic się im nie stało. Całe szczęście na przeciw takim ludziom wyszły hotele, które oferują wypoczynek przyjazny dla dzieci.

Wymarzony odpoczynek, dzięki hotelowi przyjaznemu dzieciom

hotel przyjazny dzieciomJesteśmy kilka lat po ślubie i posiadamy dwójkę dzieci, pierwsze ma trzy latka, a drugie pięć. Po dłuższym czasie bez wypoczynku, postanowiliśmy udać się na pierwsze wspólne wakacje. Wiedzieliśmy, że może to nie być zbyt łatwe zadanie, jednak chcieliśmy się go podjąć. Musieliśmy wszystko dokładnie przemyśleć pod kątem naszych dzieci, które są bardzo wymagające w porównaniu do nas. Musieliśmy pomyśleć o ich bezpieczeństwie oraz zaplanować atrakcje, które nie będą ich nudzić. Gdy większość rzeczy było zaplanowanych, została ostatnia kwestia, a mianowicie wybór hotelu. Prze przeglądaniu ogłoszeń, trafiliśmy na ciekawą ofertę, a mianowicie hotel przyjazny dzieciom. Stwierdziliśmy, że to właśnie to czego nam trzeba. Opis był bardzo szczegółowy oraz cena była adekwatna co do oferowanych usług. Postanowiliśmy zaryzykować. Gdy już nadszedł czas i dojechaliśmy na miejsce noclegu, rzucił nam się w oczy piękny i zadbany budynek. Tak samo było i wewnątrz, pomieszczenia były zadbane oraz wolne od kurzu.  W recepcji przywitała nas miła obsługa, która oprowadziła nas po hotelu i pokazała nasz pokój. Wybór tego miejsca to nasza najlepsza decyzja, dzieci się tu nie nudziły gdyż mogły w spokoju pooglądać bajki oraz pobawić się na placu zabaw w i przed hotelem, a my w tym czasie mieliśmy czas na odpoczynek. Jednak nie mogliśmy tam spędzić całego dnia, czekało na nas wiele atrakcji.

Hotel przyjazny dla dzieci okazał się być dla nas wybawieniem. W przerwach między zwiedzaniem i atrakcjami, dawał nam chwilę wytchnienia, w momencie gdy nasze dzieci miały mnóstwo zajęć oraz posiadały zapewnioną opiekę personelu. Planujemy tu w przyszłości wrócić.