Rozwój biznesu zdrowotnego

elektroda

Muszę przyznać, że od czasu, kiedy zacząłem biegać cztery lata temu biznes, a w zasadzie przemysł zdrowotny zrobił niesamowity wręcz krok naprzód. To nawet nie jest krok, to jest ogromny sus, którego nawet nie można sobie wyobrazić.

Biznes zdrowotny to zawsze duże pieniądze

elektrodaZupełnie inaczej się biegało kiedyś, a zupełnie inaczej się biega teraz. Kiedyś po jakimś obciążeniu był ewentualnie masaż ręczny i do domu. Oczywiście jeżeli był, bo i to nie wszędzie. A teraz? A teraz wszystko się zmieniło. Medycyna poszła naprzód stała się biznesem z całą biznesową otoczką. Taką, o której jeszcze parę lat temu nikt nawet nie śnił. Bo kto by wpadł na to, że po trafieniu przez jakąś kontuzję można dostać na obciążone nogi czy inne cześci ciała elektrody tens ems? Nikt bez wyjątku by na to ni wpadł. Nawet ja, chociaż moja wyobraźnia jest szeroka i głęboka jak Ocean Spokojny. A do tego jeszcze dochodzą różne urządzenia masujące, które w stan relaksu każdego z nas wprowadzają. To jest bez wątpienia wyjątkowe wsparcie osób oczekujących relaksu. Dla tych bardziej wymagających czekają łóżka nefrytowe, gdzie mamy już relaks pełen. Nawet można się zdrzemnąć, jeżeli tłum czekający na swoją kolej nas nie zrzuci na ziemię. Bo każdy chce skorzystać z tych dobrodziejstw. No i jeszcze mamy komputerowe badanie skóry jako dopełnienie całości. Tak bez wątpienia obecny świat oferuje nam dużo więcej rzeczy, o których kiedyś naszym przodkom się nawet nie śniło.

A teraz nam się nie musi śnić. My to mamy na jawie. Ciekawy jestem, co nas czeka w tym zakresie powiedzmy za 100 lat. Ale prawdopodobnie tego nie dożyję