Siostra pracuje w firmie, która sprzedaje namioty handlowe

Moja siostra opowiadała mi o swojej pracy. Siostra jest asystentką prezesa i na jej głowie jest sporo obowiązków. Siostra bardzo lubi swoją pracę. Spełnia się w niej zawodowo. Moja mama jest z niej bardzo dumna bo wszystko co siostra osiągnęła to zawdzięcza swojej ciężkiej pracy.

Siostra sprzedaje namioty handlowe

namioty handlowe z logoFirma, w której pracuje siostra produkuje najlepsze namioty handlowe z logo, które są dostępne na rynku. Siostry firma współpracuje z wieloma sklepami na rynku krajowym ale także szuka odbiorców na rynku zagranicznym. Firmie zależy na dobrej sprzedaży i dużym zysku dlatego szuka nowych odbiorców także za granicami naszego kraju. Namioty handlowe z logo są chętnie wybierane i siostra dzięki temu ma sporo pracy. Jako asystentka prezesa przygotowuje dla zagranicznych klientów różne oferty na namioty handlowe z logo, które można u nich kupić. Logo na namiotach jest wykonywane przy użyciu najlepszych maszyn. Materiały, które są wykorzystywane do namiotów są bardzo solidne i na pewno będą służyć klientom bardzo wiele lat. Namioty handlowe są chętnie wybierane przez klientów i siostra wiele nam o nich opowiada. Siostra zaprosiła nas do swojej firmy, żeby pokazać nam w jakim biurowcu pracuje. My mieszkamy w małej miejscowości i nie widziałyśmy jeszcze takich biurowców na żywo. Mama się bardzo stresowała, nie wiedziała co ma ubrać i jak się zachowywać. Powiedziałam, że na pewno będzie dobrze i że siostra o nas zadba.

Siostra oprowadziła nas po całej firmie. Z mamą byłyśmy zachwycone w jakich warunkach pracuje i wiemy już jakie ma obowiązki. Jej szef zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Miło nas przyjął i zaproponował coś do picia. Nawet opowiadał nam o namiotach, które są dostępne w sprzedaży dla klientów. Siostra była zachwycona, że mogłyśmy ją w pracy odwiedzić.