Skuteczny kurs językowy dla firm

Prowadzę dużą firmę i od kilku już lat idzie nam naprawdę dobrze. Dlatego też parę miesięcy temu postanowiłem zainwestować trochę pieniędzy w rozwijanie umiejętności swoich pracowników. Pierwszym moim pomysłem, który zrealizowałem był kurs języka angielskiego dla każdego pracownika.

Kurs językowy musiał spełniać moje wymagania

skuteczne kursy językowe dla firmPoszukiwania szkoły językowej nie były łatwe. Moim zdaniem skuteczne kursy językowe dla firm powinny być prowadzone przez native speakerów. Dlatego też kiedy szukałem szkoły językowej, która miałaby się zająć moją firmą bardzo dużą uwagę zwracałem na to jacy lektorzy tam pracują. Oczywiście prowadzenie wszystkich zajęć przez osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym nie jest możliwe i zdawałem sobie z tego sprawę. Kilku z moich pracowników uczą się angielskiego od podstaw, a więc np. oni muszą mieć kontakt z polskim lektorem. Szukałem też szkoły, która przedstawi mi dokładny plan działania, a zaproponowane przez lektorów zajęcia mi się spodobają. Sam wiem jak nudne potrafią być takie kursy języka biznesowego, więc nie chciałem żeby moi pracownicy musieli się nudzić. Szkoła, którą ostatecznie wybrałem przedstawiła naprawdę ciekawy plan zajęć i wszystko było konkretnie opisane. Spodobał mi się pomysł dwóch wyjazdów integracyjnych, których głównych tematem będzie oczywiście nauka języka i utrwalanie wiedzy, którą zdobyli już kursanci.

Jestem naprawdę zadowolony z tego na jaką szkołę językową się zdecydowałem. Moim pracownikom zajęcia bardzo się podobają, bo dużo się w czasie nich uczą. Ze szkoły otrzymuję co dwa tygodnie raporty opisujące postępy każdego kursanta, co uważam za bardzo ciekawe rozwiązanie. To, że wiem jak radzą sobie pracownicy i czy w ogóle przykładają się do zajęć to dla mnie bardzo ważne informacje.