Sprzedaję rolety klientom

rolety

Postanowiłam poszukać lepszej pracy. Do tej pory pracowałam w sklepie ale maiłam już dosyć pracy w weekendy. Moje dziecko jest coraz starsze. Poszło już do pierwszej klasy. Chcę z nim spędzać więcej czasu.

Rolety są doceniane

roletyDowiedziałam się od brata, że obok jego bloku będzie nowy sklep z roletami. Poszukują tam pracowników. Sklep ma być otwarty od poniedziałku do piątku./ postanowiłam złożyć tam swoje dokumenty i o dziwo zostałam zatrudniona po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej. Sklep znajduje się w miejscowości Bydgoszcz. Będę miała bardzo blisko do brata. Może dzięki temu będziemy się częściej odwiedzać. Rolety materiałowe, które będzie można u nas kupić są w dobrych cenach. Dostawcy, od których rozchwytywane rolety oferowane w Bydgoszczy są zamawiane są znani i doceniani przez specjalistów. Wiele dekoratorów z nich korzysta do dekorowania hoteli czy pensjonatów. Roletki są dostępne w różnych kolorach. Każdy klient znajdzie coś dla siebie. Rolety dzień noc są obecnie najbardziej popularne. Wiele osób chce je mieć w swoim mieszkaniu czy domu. Nasi specjaliści gwarantują darmowy montaż. Zakup rolet jest możliwy w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Staramy się być dostępni dla każdego klienta. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku od ósmej do osiemnastej. Najważniejsze dla mnie jest to, że będę miała wolne weekendy. W sklepie można kupić także moskitiery. Sama zdecydowałam się na ich montaż u siebie w mieszkaniu. Mamy małego kotka od trzech miesięcy i trochę obawiałam się otwierania przy nim okna na szerokość. Teraz nie muszę się już tego obawiać.

Moskitiery, które kupiłam zostały zamontowane w trzech pokojach. Na spokojnie kotek będzie mógł obserwować co się dzieje na dworze. Praca bardzo mi się podoba i jestem wdzięczna bratu, że o mnie pomyślał. Dobrze zarabiam i czuje się doceniana.