Sprzedaż młodzieżowych sukienek z kapturem

Po przejściu na emeryturę wcale nie zamierzałam siedzieć bezczynnie w domu. Zamierzałam znaleźć sobie jakieś interesujące zajęcie, bo byłam w świetnej kondycji i nawet wpadł mi do głowy pomysł, żeby poprowadzić własną działalność. Zamierzałam sprzedawać odzież, na którą zawsze był popyt.

Duży wybór sukienek w różnych kolorach

sukienka z kapturemMoja córka Jaśmina pomogła mi ze wszystkimi formalnościami i nawet znalazła dla lokal w centrum miasta, który idealnie nadawał się na sklep odzieżowy. Producenta odzieży młodzieżowej sama sobie poszukałam, bo wiedziałam do kogo warto było się zgłosić. Na bieżąco śledziłam trendy w modzie i wiedziałam, że ostatnio największym zainteresowaniem cieszyła się sportowa sukienka z kapturem, która występowała w różnych kolorach i długościach. Młode kobiety uwielbiały modnie się ubierać a ja zamierzałam zapewnić im w swoim sklepie najlepsze sukienki. Głównie postawiłam na sukienki różnego typu. W ofercie posiadałam również eleganckie sukienki wizytowe, dresowe kombinezony i naturalnie sukienki z kapturem. Te zamówiłam u producenta we wszystkich dostępnych kolorach. Rozmiary były dostępne wszystkie i takie też kupiłam. Towar wystawiłam w sklepie zaraz po dostawie i na wystawie umieściłam sukienki dresowe. Wiedziałam, że skoro były najmodniejsze w tym sezonie, to zapewne sprzedam ich duże ilości. Moja córka wiedziała, że znałam się na modzie i nie obawiała się o towar, który zamawiałam. Wiedziała też, że świetnie sobie poradzę.

Dużo sukienek sprzedawałam każdego dnia i mój sklep stał się znany na całym osiedlu. Po jakimś czasie to nawet kobiety z innych dzielnic miasta do mnie przyjeżdżały. Ofertę powiększyłam i poza sukienkami oferowałam jeszcze kurtki, spodnie i sweterki, które również dobrze się sprzedawały.