Stolarz zamontował mi piękny zlew

Dzisiaj byłam u mojej znajomej na parapetówce. Musze przyznać, ze już dawno nie widziałam tak pięknie urządzonego mieszkania. Zuzka mieszka w nowo wybudowanym bloku na obrzeżach miasta. Nie sądziłam, że ta okolica jest taka piękna. Mieszkanie Zuzia urządzała z pomocą architekta wnętrz.

Jednokomorowy zlew spodobał mi się

zlewozmywak jednokomorowy stalowy podblatowyNie ma dzieci a dobrze zarabia więc mogła sobie pozwolić na ten wydatek. Mieszkanie było urządzone w nowoczesnym stylu. Jasne ściany, piękne białe firany i ciemne lampy wyglądały zjawiskowo. Mnie najbardziej urzekła kuchnia. Nie była duża ale taka przytulna, że aż chciało się w niej posiedzieć i wypić kawę. Meble kuchenne Zuzia zamawiała u stolarza. To on polecił jej piękny i nowoczesny zlewozmywak jednokomorowy stalowy podblatowy. Nigdy wcześniej nie widziałam u nikogo takiego rozwiązania. Często takie zlewozmywaki są widoczne w różnych filmach ale na żywo prezentują się fenomenalnie. Sama chciałabym taki mieć w swoim domu. Koleżanka powiedziała mi gdzie stolarz kupił jej taki zlewozmywak i w jakiej cenie. Musiałabym zmienić meble u siebie w kuchni żeby taki zlewozmywak sobie założyć ale zdecydowałam się na taki krok. Wzięłam od koleżanki namiary do stolarza i umówiłam się  z nim na spotkanie. Powiedziałam, że znajoma poleciła mi jego usługi i chciałabym mieć taki zlew jak znajoma. Od razu wiedziała, o jakim zlewozmywaku mówię bo on jest w ostatnich miesiącach bardzo modny i sporo klientów się na niego decyduje.

Jest on bardzo funkcjonalny i nie zajmuje dużo miejsca. Można zamawiać różne rozmiary mogą być większe i mniejsze wszystko zależy od wielkości kuchni. Moja nie jest duża więc poprosiłam stolarza aby dopasował zlew do mojej kuchni, żeby ładnie się prezentował. Projekt bardzo mi się spodobał i zdecydowałam się na realizację.