Strona internetowa dla architekta wnętrz

architekt wnętrz

Nazywam się Sylwia. Mam trzydzieści siedem lat i pracuję jako webmaster w jednej ze Szczecińskich firm. Nasza firma otrzymuje dużo zleceń i współpracuje z wieloma klientami na stałe. Jako webmasterka jestem doskonała, co bardzo często powtarza mój szef.

Szczeciński architekt wnętrz oraz domów

architekt wnętrzZawsze dostaję od niego najtrudniejsze zlecenia, ponieważ wie, że poradzę sobie z każdym z nich. Jakiś czas temu do naszego biura zgłosił się architekt wnętrz, który poprosił o zbudowanie dla niego strony internetowej. Oczywiście to zlecenie przypadło mi, ponieważ szef wiedział, że bardzo szybko zbuduję stronę internetową dla tego klienta i będzie ona doskonała. Zabrałam się więc od razu do działania. Opisałam na stronie na czym polega projektowanie stron oraz w jaki sposób jest wykonywane. Architekt wnętrz poprosił, żebym również umieściła jego historię zawodową, która była bardzo imponująca. Jako twórczy architekt wnętrz oraz domów ze Szczecina pracuje od ponad siedmiu lat i współpracował z wieloma ważnymi osobistościami, dla których wykonywał projektowanie wnętrz. Na stronie internetowej miała zostać oczywiście umieszczona architektura wnętrz, którą ten architekt wnętrz wykonał. Otrzymałam od niego mnóstwo zdjęć, które miałam wgrać na stronę internetową. Przyznam, że byłam pod ogromnym wrażeniem. Była to doskonała architektura wnętrz i widać gołym okiem, że ten architekt wnętrz jest jednym z lepszych w swoim fachu. Na pewno jak już będzie miał własną stronę internetową to nie opędzi się od klientów.

Kiedy już szczegółowo opisałam całe projektowanie wnętrz to zabrałam się za wgrywanie zdjęć, na których znajdowała się architektura wnętrz. W międzyczasie poszłam sobie zrobić herbatę, ponieważ system wgrywał zdjęcia. Przyznam, że strona internetowa, którą wykonałam dla naszego klienta wyszła mi świetnie.