Strona internetowa z autoklawami

autoklaw

Nazywam się Łukasz i jestem webmasterem. Pracuję w jednej z większych firm w naszym województwie, która cieszy się dość sporym uznaniem z uwagi na wysoką jakość obsługi. Wszyscy nasi klienci są zawsze zadowoleni z naszych projektów i często polecają nas swoim znajomym.

Pierwsza zakładka ma dotyczyć autoklawów

autoklawJakiś czas temu był u nas Pan Zenek, który był zadowolony i pokierował do nas swojego znajomego z branży. Mieliśmy dla niego zbudować stronę internetową dla jego produktów. Na spotkanie umówiłem się z tym klientem osobiście. Miałem akurat wolne terminy i mogłem zabrać się za to zlecenie. Przyjechał starszy człowiek, z którym bardzo miło przebiegło mi całe spotkanie. Produkuje on między innymi autoklawy oraz różnego rodzaju myjki ultradźwiękowe oraz szereg innych produktów. Uzyskałem od tego klienta wszystkie niezbędne informacje i mogłem zabrać się do pracy przy projektowaniu strony internetowej. Na pierwszej zakładce projektowanej przeze mnie stronie pojawiła się destylarka a następnie wprowadziłem wytrzymały autoklaw i zabrałem się za resztę. Myjki ultradźwiękowe podzieliłem zgodnie z zaleceniami od klienta i wprowadziłem wszystkie pozostałe autoklawy. Zawsze do każdego z projektów podchodzę bardzo indywidualnie, dzięki czemu jestem postrzegany przez klientów jako najbardziej profesjonalny. Strona internetowa musi być zgodna z oczekiwaniami klienta. Kiedy wprowadziłem myjki ultradźwiękowe i uzupełniłem wszystkie niezbędne dane, to zabrałem się za wprowadzanie cen.

Każda destylarka, podobnie jak autoklaw ma indywidualną cenę, dlatego trochę czasu poświęciłem na wprowadzenie tych danych. Sprawdziłem też wszystko dokładnie, ażeby mieć pewność, że dane, które wprowadziłem są poprawne. Kiedy miałem już skończony projekt to zadzwoniłem do klienta, żeby się z nim spotkać.