Święta w firmie – klienci dostaną zestawy świąteczne

 

Jestem młodym przedsiębiorcą, który codziennie walczy o swoje miejsce w branży. Staram się więc, aby klienci zawsze dobrze wspominali współpracę ze mną. Kilka miesięcy przed świętami zaczynam już zastanawiać się, w jaki sposób umilić im ten nadchodzący czas.

Obdaruję klientów zestawami świątecznymi

eleganckie zestawy świąteczne dla klientówRadziłem się mojego przyjaciela, czy warto podczas świąt mieć jakieś profity dla osób odwiedzających biuro firmy. Uznał on, że z pewnością eleganckie zestawy świąteczne dla klientów zrobią na nich dobre wrażenie. Codziennie moje biuro odwiedza jednak kilka, kilkanaście osób, dlatego muszę najpierw ustalić konkretny budżet, który mogę przeznaczyć na te przyjemności. Na szczęście w sklepie internetowym znalazłem zestawy świąteczne w przyzwoitej cenie – do 50 zł. Są to skromne upominki, ale za to wyglądają naprawdę elegancko. Kilka rzeczy – na przykład pierniki, konfitury i czekolada – umieszczone jest w drewnianej skrzyneczce, przewiązanej świąteczną wstążką. Choć jest to skromny zestaw, jako całość prezentuje się naprawdę dobrze. Z pewnością każdy klient, który zostanie obdarowany takim upominkiem, będzie miło wspominał moją firmę i być może zdecyduje się później na ponowne skorzystanie z moich usług. Już miałem składać zamówienie na skrzynki z łakociami, kiedy moja żona, zaglądając mi przez ramię w ekran komputera, dojrzała jeszcze inną wersję zestawu świątecznego – tutaj słodycze umieszczone zostały w nietypowym kuferku filcowym. Nigdy wcześniej nie widziałem takiego rozwiązania! Kuferki filcowe są oryginalnym pomysłem i chyba pod tym względem mają przewagę nad tradycyjnymi drewnianymi skrzyneczkami.

Nie mogąc się zdecydować, postanowiłem podzielić zamówienie na pół – wybrałem zarówno zestawy świąteczne w skrzynkach, jak i w kuferkach filcowych. Taka różnorodność jest według mnie dobrym pomysłem. Na pewno zaskoczę każdego klienta. Dobrze, że natrafiłem na sklep internetowy, zajmujący się hurtową sprzedażą koszy świątecznych.