Szybie transportowanie z kraju do Wielkiej Brytanii

W pewnym momencie moje życie pokomplikowało się na tyle, że musiałem jeszcze raz zastanowić się, w którym miejscu jestem i do którego chcę zmierzać. Myślę tu trochę o sytuacji zawodowej, która mocno wpływała na moje życie. Pracowałem przez wiele lat za granicą. Teraz musiałem wrócić do kraju i nie miałem pomysłu co dalej ze sobą zrobić.

Szybko i bezpiecznie – przewóz rzeczy do Anglii

szybki transport z polski do angliiNie bardzo wiedziałem od czego zacząć. Byłem budowlańcem całe życie – teraz musiało się to zmienić, bo zdrowie nie zgadzało się na kontynuację tego planu. Tylko co dalej? Musiałem być w kraju w każdy weekend. Po przyjeździe do Polski, od razu gdy się rozpakowałem zobaczyłem reklamę: “szybki transport z polski do anglii”. Temu podobnych dookoła mnie były dziesiątki. W gazetach, na bilbordach, w internecie. Pomyślałem wtedy: “skoro nie mogę pracować w anglii to czemu nie miałabym do niej jeździć?”. Oświeciło mnie. Tylu kilometrów przejeździłem po Europie, byłem świetnym kierowcą, uwielbiałem jeździć – czemu nie miałbym założyć firmy transportowej? Paczki, ludzie, towary – to wszystko pokonuje nasze granice w takich ilościach, że mój pomysł wydał mi się genialny. Oczywiście napotkałem na opór rodziny, ale chwilowy. Widzieli moją radość z tego, że będę mógł pracować i robić co lubię. Że pojadę znów do Wielkiej Brytanii, choćby z paczkami. Lubiłem Anglię, tęskniłem za Londynem. Jeździłem bezpiecznie, mimo, że na niemieckich autostradach szybko. Nigdy jednak nie miałem wypadku ponieważ unikałem brawury, to był mój plus. W końcu miałem pomysł na moją przyszłość zawodową. Teraz musiałem tylko z oszczędności kupić samochód i zacząć załatwiać formalności.

Trzy miesiące później moja firma miała już nazwę, siedzibę, REGON i jednego busa. Pierwsze zlecenia były z polecenia. Następne były już moje wypracowane zadowoleniem klientów. Pół roku później miałem już pracownika. Już wiem, że wyjście z sytuacji jest zawsze...