Tenis dla dzieci i rodziców

tenis dla dzieci

Moja znajoma opowiadała mi, że ostatnio poszła z dziećmi na tenisa. Właściwie chodzą na niego już któryś miesiąc. Wyjątkowe jednak było to, że zobaczyła na tablicy ogłoszeń w tym klubie sportowym w Warszawie, iż będą się odbywały także zajęcia dla rodziców.

Tenis dla dzieci to ciekawy pomysł

tenis dla dzieci Wcześniej była to szkoła tenisa przeznaczona wyłącznie dla najmłodszych. Uważam, że to bardzo fajne, że tak się szkoła rozwija. Ja nie chciałabym brać udziału w zajęciach takich jak tenis. Ta moja znajoma jednak zawsze była fanką sportu, więc się nie dziwię, że żywo zainteresowała się właśnie tą dyscypliną. Zaprowadza tam dzieci w końcu nie od dziś i zawsze jej się nudzi, kiedy na nie czeka. Może co najwyżej obserwować ich zmagania. Pomyślała jednak, że ciekawszy niż tenis dla dzieci, będzie tenis dla dorosłych. Nie dziwię się, bo w końcu ileż razy można patrzeć jak dzieciaczki odbijają w tę i na zad piłkę przez siatkę. Ja bym nie wyrobiła. Dobrze, że wymyśliła sobie ten tenis dla siebie samej. Na razie niby było pierwsze spotkanie, ale stwierdziła, że bardzo udane. Niby ma fajnych kolegów i koleżanki. Cieszy się, że jakieś nowe znajomości zawiąże, bo mówiła, że ostatnio to się właściwie nie ruszała już z domu, także to dla niej miła odmiana. Fajnie czasami nieco zmienić środowisko. Ona jest jeszcze całkiem młoda, ale niemal całkowicie poświęcała się dotąd macierzyństwu. Dobrze, że teraz będzie miała jakieś zajęcia też dla siebie. Sport ponoć jest dobry do takiego zrelaksowania się i zresetowania myśli, mówiąc potocznie. Szkoła tenisa naprawdę brzmi dobrze. Jestem dumna z mojej znajomej, że zaczęła się realizować także na innym polu niż macierzyństwo.

Nie przeczę, że jest to bardzo ważne zadanie, ale każdy musi mieć też własną przestrzeń. Dzięki temu później może wrócić do swoich obowiązków z jeszcze większą miłością i zapałem.

Więcej na www.instruktortenisa.waw.pl