Tragiczna obsługa klienta w wypożyczalni samochodów

wypożyczalnia samochodów lublin

Zawsze ceniłem sobie kiedy pracownicy jakiegoś przedsiębiorstwa potrafili do mnie podejść w indywidualny sposób. Nienawidziłem bowiem jak traktuje się mnie ogólnikami, wyuczonymi na szkoleniach z obsługi klienta. Wiedziałem, ze w taki sposób pracownicy nigdy nie dojdą do tego co tak naprawdę mnie interesuje i nie obsłużą mnie należycie.

Wypożyczalnia samochodów bez dobrej obsługi nie może istnieć

wypożyczalnia samochodów lublinKiedy ostatnio odwiedziłem wypożyczalnie samochodów w Lublin, to miałem właśnie taką sytuacje. Zawsze myślałem, że ten region naszego kraju, już dawno dogonił zachód i zaczął stosować profesjonalne formy obsługi klienta. Wszystko jednak wskazywało na to, że wynajem samochodów w tym mieście od zawsze był dla klientów udręką. Nie mogłem bowiem za żadne skarby dogadać się pracownikami tego przedsiębiorstwa. Zachowywali się po prostu jak otępiali nie przyjmując do siebie żadnych informacji, które im podawałem. Najbardziej jednak zdegustowało mnie to, że jak opisałem im prosto, że potrzebuje małego auta, żeby sprawnie poruszać się po mieście, to zaproponowali mi rodzinne kombi. Ja naprawdę bardzo dużo potrafię zrozumieć jednak to było już dla mnie jakieś przegięcie. Jestem pewny, że ta wypożyczalnia samochodów Lublin, już długo nie zagrzeje swojego miejsca na rynku. Z takim nastawieniem bowiem bardzo szybko stracą klientów i pozbawią się źródła dochodów.

Wynajem samochodów wymaga przecież jakieś wiedzy o motoryzacji i umiejętności porozumiewania się z ludźmi. Każdy pracownik takiego przedsiębiorstwa powinien o tym wiedzieć i robić wszystko aby tak było. Dziwi mnie jednak, ze nawet właściciel nie zwraca na to żadnej uwagi i nie upomina zatrudnionych przez siebie ludzi.