Trzeba zapisywać się do ginekologa

Jakiś czas temu skończyłam liceum. Zdecydowałam się na studia zaoczne. Chciałam pracować i być niezależna. Moi rodzice są już na emeryturze i nie chciałam być od niech zależna i prosić ich o pieniądze. Uważam, że młode osoby muszą nauczyć się samodzielności bo dzięki temu bardziej doceniają wszystko to na co sami zapracowali. Ostatnio znalazłam pracę w gabinecie lekarski.

Praca u ginekologa jest przyjemna

ginekolog ToruńJestem odpowiedzialna za zapisywanie pacjentów do dwóch lekarzy. Lubię moją pracę i chętnie rozmawiam z pacjentkami. Pracę w gabinecie ginekologicznym znalazłam dzięki ogłoszeniu, które pojawiło się w gazecie. Przygotowałam swoje dokumenty i postanowiłam zanieść je osobiście. Trafiłam na ciężki moment w gabinecie był spory ruch i nie było nikogo kto ogarnąłby pacjentów. Właściciel przychodni poprosił mnie o poradzenie sobie z tą kryzysową sytuacją. Nie spodziewałam się tego ale stanęłam na wysokości zadania i zaczęłam zapisywać pacjentów. Nie znałam systemu i nie miałam do niego dostępu ale brałam wszystkie potrzebne dane od pacjentek i zapisywałam je ręcznie tłumacząc, że nie działa nam system. Udało mi się w krótkim czasie opanować sytuację i dzięki temu dostałam pracę. Lekarz ginekolog Toruń jest chętnie wybierany przez pacjentki. Pani doktor także ma swoje grono chętnych pacjentek więc mam na co dzień sporo pracy. Chyba nikt nie miał takiego startu jak ja.

Właściciel tylko rzucił okiem na moje dokumenty i od razu zaczęłam pracę. Praca w rejestracji w gabinecie ginekologicznym nie jest ciężka. Pacjentki są z reguły bardzo miłe więc to dla mnie sama przyjemność. Każda kobieta powinna się regularnie badać i pilnować tego bo to jest dobre dla naszego zdrowia. To bardzo ważne i trzeba o tym pamiętać. Sporo kobiet dla o wszystkich na co dzień a zapomina o sobie.