Usuwanie drobnych rys na aucie

 

Któregoś dnia wspólnie z narzeczonym stwierdziliśmy, że stać nas już na lepsze auto. Oboje mieliśmy stałą pracę.Ja dopiero co dostałam umowę o pracę na dwa lata, co bardzo mnie ucieszyło, bo do tej pory byłam tylko na umowach zlecenie, które nie pozwalały na zaplanowanie jakiejkolwiek dalszej, lub bliższej przyszłości. Na początek jednak musieliśmy sprzedać stare auto.

Usunąć wszystkie rysy i auto jak nowe

usuwanie rys - SzczecinAuto było w bardzo dobrym stanie, sprawne, jeździliśmy nim trzy lata bez żadnego wkładu i problemów. Jednak, żeby je sprzedać, trzeba było je odpowiednio przygotować. Na aucie było kilka widocznych rys, powstałych przez gałęzie, złe otwieranie drzwi, lub otarcia od jakichś naszych przedmiotów. Nie wyglądało to estetycznie, a samo mycie auta nie wpłynęłoby na jego lepszy wygląd, kiedy te rysy były widoczne. Dlatego zapisaliśmy je na usuwanie rys – Szczecin, bo mamy tutaj taką świetną firmę, która zajmuje się takimi kosmetycznymi sprawami samochodowymi. Śmiałam się, że auto pójdzie do kosmetyczki, na usuwanie zmarszczek. Rysę można by porównać do zmarszczki, bo również pojawia się niespodziewanie i psuje cały efekt. Panowie, którzy zajmowali się autem, mieli specjalne przyrządy do usuwania rys. Kiedyś widziałam w internecie takie pisaki, do usuwania zarysowań, jednak trzeba było to zrobić profesjonalnie. Zawsze więcej można dostać, kiedy auto nie posiada żadnych rys i całe się świeci. Wtedy kupujący myślą, że osoba, która jeździła samochodem bardzo o nie dbała.

Odebraliśmy piękne autko, bez żadnej skazy. Tak mi się spodobało, że zaczęłam się zastanawiać, czy w ogóle je sprzedawać. Jeździło dobrze, było sprawne i do tego wyglądało jak nowe. Musiałam poważnie pomyśleć, żeby podjąć właściwą decyzję. Auto bez rys wygląda cudnie.