Virtual office mnie zawiodło

Każdemu się zdarza czasem popełnić poważny błąd, który zaważy na działalności jego przedsiębiorstwa. Czasem jest to nietrafiona inwestycja czy źle ulokowane akcje, czasem wejdziemy w porozumienie z nieuczciwym wspólnikiem, czasem nasza nowa linia produktów nie trafi w gusta klientów. Ale żeby stracić kontrakt przez virtual office Warsaw? To się chyba jeszcze nikomu nie zdarzyło. Nikomu poza mną…

Virtual office po co mi było?

BiuroZdecydowałam się na takie rozwiązanie, bo wydawało mi się tańsze i ekonomiczniejsze. Nie stać mnie, żeby zatrudniać kogoś do biura, a sama jestem zbyt zajęta, żeby zajmować się sprawami paczkowymi i telefonicznymi. Virtual office Warsaw miało być sprawne, działające i załatwiające wszystko za mnie. Niestety, firma z warszawy u której wykupiłam usługę okazała się nieuczciwą działalnością. Najpierw kupiłam u nich adres na wynajmę i z tym poszło mi gładko. Firma została bez problemu zarejestrowana, nie miałam żadnych skarg, więc postanowiła iść o krok dalej i wykupić u nich wirtualne biuro. Skoro adres na wynajem się sprawdził to dlaczego inne usługi miałyby być podejrzane? Muszą być tak dobre jak adres na wynajem, bo nie można mieć usług jednym dobrych, a jednych całkowicie złych. Niestety, ta firma działała inaczej. Początkowo niczego nie podejrzewałam. Firma działała, nic się nie stało, dostałam kilka listów, które przyszły na mój adres, więc zakładałam, że zajmują się wszystkim. Okazało się jednak, że listy wyjmowali co jakiś czas ze skrzynki ale telefonów im się odbierać nie chciało. Klient na którego liczyłam się długo nie odzywał, a myślałam, że dobrze mi poszło, a poza tym zapewniał mnie, że jest zadowolony z oferty i na pewno się odezwie. W końcu sama do niego zadzwoniłam, a on powiedział, że już znalazł kogoś innego, bo skoro jestem nieprofesjonalna i nie odbieram telefonów to on nie chce ze mną podpisywać umowy. Próbowałam mu tłumaczyć, że to moje virtual office zawiodło, ale on nie chciał tego słuchać.

Nie wiedział co to jest adres na wynajem i nie mogłam go przekonać. Przez virtual office Warsaw dużo straciłam i nie polecam tego rozwiązania.