W sklepie z panelami na podczerwień spotkałam kolegę

panele na podczerwień

Mój znajomy pracuje w sklepie w którym można kupić grzejniki. Z Konradem chodziłam do szkoły podstawowej. Nie wiedzieliśmy się ponad dwadzieścia lat. Ani ja ani on nie zmieniliśmy się na tyle żeby się od razu nie poznać.

Kierownik doradził panele na podczerwień

panele na podczerwieńDo sklepu pojechałam z mężem bo jesteśmy w trakcie budowy domu. Kierownik naszej budowy doradził nam dekoracyjne panele na podczerwień. Konrad przekazał nam wiele informacji odnośnie tej form ogrzewania. Powiedział nam, że grzejniki na podczerwień są sprowadzane do sklepu od najlepszego producenta. Producent przy produkcji stosuje najlepsze materiały. Panele grzewcze na podczerwień aktualnie u nich są w dobrej ofercie. Cena została obniżona ze względu na wiosenną wyprzedaż. Ta informacja nas bardzo ucieszyła. Budowa domu pochłania bardzo dużo pieniędzy. Założyliśmy sobie pewną kwotę, której nie chcieliśmy przekroczyć w trakcie budowy a jak się okazuje bardzo szybko się do niej zbliżamy. Promocja na panele na podczerwień to dla nas szansa na oszczędności. Tym bardziej, że grzejniki na podczerwień są jak to Konrad powiedział bardzo ekonomiczne. W trakcie sezonu jesiennego czy zimowego na pewno t zauważymy. Poza tym przyjemne ciepło, które panele na podczerwień emituje zrobi na nas ogromne wrażenie. Do łazienki wybraliśmy grzejniki łazienkowe dekoracyjne w kolorze naszych płytek. Były przez to trochę droższe ale jest to wydatek na lata i chcemy żeby ładnie komponowały się do naszego wystroju. Konrad powiedział nam, ze on zajmuje się także montażem więc gdybyśmy mieli jakieś pytania lub prośby to on jak najbardziej nam pomoże. Podziękowaliśmy za propozycje.

Nasi budowlańcy, nam je zamontują ale w razie problemów w przyszłości na pewno skorzystamy z propozycji. Miło nam się rozmawiało i fajnie było się spotkać po latach.