Wakacje w Holandii i przewozy

przewozy

W te wakacje postanowiłam wyruszyć do Holandii. Przede wszystkim zależało mi na tym, aby zwiedzić Amsterdam. Stwierdziłam, że ciekawiej będzie kiedy w przemieszczeniu z Polski do Holandii nie pomogą mi samoloty ale busy do Holandii.

Przewozy do Holandii są niedrogie

przewozyDoszłam do wniosku, że jest to po prostu ciekawsze. Poza tym przewozy do Holandii są z reguły tańsze. Przewóz osób do Holandii jest w dzisiejszych warunkach bardzo komfortowy – warto na to zwrócić uwagę. Busy są naprawdę bardzo dobrze wyposażone. Już standardem jest to, że posiadają klimatyzację, regulowane siedzenia, pulpity zamontowane do siedzeń, dzięki którym można swobodnie pracować. Nie trzeba się obawiać, że padnie nam bateria na przykład w laptopie albo telefonie, bo możemy spokojnie naładować we własnym, prywatnym gniazdku z prądem. Nie trzeba wspominać o wifi bo to to już kompletnie norma. Można bardzo szybko dotrzeć, bo już w niecałe dwadzieścia cztery godziny – nierzadko i szybciej. Z racji tego, że mam brata, który mieszka z rodziną w Holandii, nie musiałam jakoś mocno interesować i martwić się o nocleg. Co tu pisać – brat mnie wspaniale ugościł. Nazywa się Czarek, jego dzieci to Adaś i Zuzanna. Zabawiłam u nich około dwóch tygodni – nie były to do końca wakacje, pełną gębą – bo zajmowałam się też ich dziećmi.

Holandia jest dokładnie tak jak mówią krajem wiatraków. Amsterdam jest chyba największą atrakcją turystyczną Holandii. Naprawdę urzekły mnie liczne kanały, wspaniałe ścieżki rowerowe. Trzeba powiedzieć, że Amsterdam jest multikulturowym miastem. Można się tam dostać za pomocą firmy voyager-przewozy.pl.