Ważny dla mnie klient zamówił automaty tokarskie

automaty tokarskie cnc

Jestem szczęśliwa. Dostałam dzisiaj informację z działu zamówień, że mój klientów o którego dosyć długo walczyłam zdecydował się na zakup naszego sprzętu. Klient był bardzo oporny, miał wiele pytań, co chwilę mu się cos nie podobało.

Automaty tokarskie cnc są doceniane

automaty tokarskie cncByłam z nim w stałym kontakcie i muszę przyznać, że traciłam już nadzieje czy uda mi się go na tyle przekonać, żeby ostatecznie zdecydował się na zakup naszego sprzętu. Okazało się, że najlepszej jakości automaty tokarskie cnc naszej firmy zostały docenione i się na nie ostatecznie zdecydował. To była dla mnie bardzo dobra wiadomość. Klient dokonał dużego zamówienia, dzięki temu dostane sporą prowizję. Zbliżają się święta więc każda dodatkowa kasa się mi przyda. Sprzedaż maszyn cnc zawsze dobrze mi szła. Jednak ten klient był specyficzny i chyba dla mnie najtrudniejszy w całej mojej karierze. W firmie, która sprzedaje automaty tokarskie cnc oraz obrabiarki pracuje już sześć lat. Można powiedzieć, że mam już spore doświadczenie. Postanowiłam zadzwonić do klienta i podziękować za miłą współpracę. Klient stwierdził, że ostatecznie przekonał go pięcioletni darmowy serwis cnc, który mu zaproponowałam. Nasza firma na wszystkie maszyny gwarantuje serwis. Generalnie jest on przyznawany na okres dwu letni. W wyjątkowych sytuacjach możemy ten okres wydłużyć. Serwis obrabiarek cnc działa na takiej samej zasadzie. Naprawa wrzecion nie zdarza się często ale jest to naprawa, która jest bardzo kosztowna.

Klient przyznał, że bał się trochę tych kosztów i dlatego chciał wynegocjować jak najlepsze warunki dla siebie. Automaty tokarskie cnc miały zostać do klienta dostarczone do końca tygodnia. Przelew już pojawił się na firmowym koncie. Klient bardzo się ucieszył i pogratulował mi, że byłam wytrwała i nie dałam się zniechęcić.