Wideofilmowanie koncertu znajomego

wideofilmowanie

Mój znajomy od jakiegoś czasu gra w zespole rockowym. On gra na gitarze elektrycznej, Marek gra na basie, Piotrek na perkusji, a wokalistą jest Mateusz. Razem znamy się już od jakiegoś czasu i kilka razy byłam na ich koncercie.

Wideofilmowanie w słabych warunkach Torunia

wideofilmowanieZnani są przede wszystkim w Toruniu i w okolicach, gdzie najczęściej koncertują różnych klubach i pubach. Ostatnio Michał poprosił mnie, żebym przyszła na ich występ jako kamerzysta. Bardzo mnie to zaskoczyło, ale pomyślałam, ze może chcą mieć jakąś pamiątkę z działalności zespołu na przyszłość. Oni jednak zamierzali iść o krok dalej i wrzucić ten filmik do sieci jako taki nieoficjalny teledysk. Tym bardziej byłam zaskoczona, bo nie sądziłam, ze wiążą oni z zespołem jakąś większą karierę. Michał powiedział, ze nie wiadomo co przyniesie przyszłość, a taki film na pewno by ich wypromował. Musiałam zatem się do tego dobrze przygotować. Filmowanie przychodziło mi z łatwością, ale nigdy nie filmowałam koncertu. Zazwyczaj w takich klubach jest kiepskie oświetlenie, do tego masa ludzi, przez których trzeba się przeciskać. Nie wiedziałam jak miałabym wykonać to wideofilmowanie Toruń w takich warunkach. Nie chciałam jednak zawieść chłopaków, więc poczytałam na ten temat w internecie, żeby wiedzieć jak się do tego zabrać.

To na pewno mi znacząco pomogło. Mimo tego nie było łatwo. Całość wyglądała jednak całkiem nieźle. Chłopakom się przynajmniej podobało, a o to głównie chodziło. Teraz mam nadzieję, ze spodoba się także oglądającym go na ich stronie fanowskiej w mediach społecznościowych.

Więcej informacji o wideofilmowaniu znajdziesz na stronie www.ptrweddings.pl