Włosy ułożone przez najlepszego w mieście fryzjera

Moja koleżanka zaprosiła mnie na swój ślub. Byłam zaskoczona, gdyż często ze sobą rywalizowałyśmy. Kiedyś nawet założyłyśmy się o to, która z nasz pierwsza wyjdzie za mąż. Marta oczywiście wygrała. No cóż, skoro dostałam zaproszenie, to wypadało jednak je przyjąć.

Wizyta w największym salonie fryzjerskim w Łodzi 

fryzjer łódźKupiłam sobie drogą kieckę, ale wyglądałam w niej jak celebrytka. Wiedziałam, że Marta zwróci na nią uwagę. Musiałam jeszcze zadbać o fryzurę. Zapisałam się do największego salonu fryzjerskiego, gdzie pracował najlepszy w województwie fryzjer Łódź mogła być dumna z tego, że taki człowiek wybrał to miasto na swoje miejsce pracy. Udało mi się dostać do tego fryzjera. Zarezerwowałam wizytę na trzy miesiące przed ślubem Marty, bo musiałam mieć pewność, że włosy ułoży mi ten konkretny fryzjer. Przed ślubem pojawiłam się w salonie fryzjerskim. Miałam ze sobą zdjęcie sukienki, którą kupiłam, ponieważ chciałam, żeby fryzjer do kreacji wystylizował mi fryzurę. Od razu miał pomysł, o którym mi powiedział. Lekko padające na ramiona loki, kok z tyłu i kwiatek wpięty w kok. Od razu się zgodziłam, bo miałam świadomość, że trafiłam w ręce najlepszego fryzjera i byłam pewna, że będę wyglądała zjawiskowo na ślubie koleżanki. Trochę czasu spędziłam w salonie, ponieważ najpierw musiałam mieć podkręcone włosy. Fryzjer użył do tego lokówki, bo dzięki niej loki były mocno skręcone. Byłam odwrócona tyłem do lustra, bo efekt miałam zobaczyć dopiero na samym końcu.

Jeszcze nigdy w życiu nie miałam tak idealnej fryzury. Prezentowałam się pięknie a uczesanie idealnie do mnie pasowało. Wiedziałam, że na ślubie koleżanki, to ja będę przykuwała uwagę wszystkich. Dobrze, że w Łodzi był tak wspaniały fryzjer, bo dzięki niemu wyglądałam pięknie.