Wróżenie jako atrakcja na imprezę

wróżka

Moi znajomi uwielbiają dobrze się bawić. Dlatego często wychodzimy na różne imprezy i organizujemy sobie przeróżne atrakcje dodatkowe podczas naszych potańcówek. Ostatnio pomyślałam, że Warszawa musi aż huczeć i trzeba wymyślić coś niezwykłego.

Ustal wcześniej o czym ma mówić wróżka

wróżkaDlatego wymyśliłam, że wróżka na naszej zabawie będzie czymś zupełnie innym i zaskakującym. Taka osoba samą swoją obecnością dodaje takiej tajemniczości i mityczności. Renomowana i dobra wróżka może poradzić sobie w każdej sytuacji, więc taka impreza na pewno nie będzie jej przeszkadzać. Zadzwoniłam więc do jednej, która według internetu miała bardzo dobre opinie i postanowiłam umówić ją na naszą zabawę. Zapytała, w jakim zakresie ma wróżyć, bo to też trzeba umówić wcześniej. Wystarczyło, że tarocistka będzie mogła mówić o miłości i ogólnie o jakichś przyszłych przeżyciach, bo zdrowiem nie chcieliśmy przecież nikogo denerwować. A jakby taka godna zaufania wróżka z Warszawy powiedziała, że radzi się przebadać, bo na przykład tam nerki chore czy coś, to od razu impreza by się na pewno nie udała, bo ktoś straciłby dobry humor. A przecież nie o to chodzi, nasza wróżka ma dodać nam dodatkowej zabawy, i powiedzieć czasami coś śmiesznego. Ja sama nie wiedziałam nigdy, czy ich wróżby się sprawdzają, bo nie miałam okazji odbyć swojego wróżenia, i nie wiedziałam, na ile jest to skuteczne. No ale traktowałam to z takim przymrużeniem oka, i chyba najlepiej właśnie tak te wróżby traktować.

Bo nie ma co pokładać całej wiary we wróżki, bo potem jakiekolwiek złe wydarzenia przypisujemy wróżkom, że to przez nie tak się stało. Jednak, dla tymczasowej rozrywki i rozchmurzenia gości, nadaje się jak znalazł. Mam nadzieję, że każdy będzie chciał spróbować jej zdolności, i posłuchać, co ma do powiedzenia o każdym z uczestników tej zabawy.