Wspaniały cień holograficzny

Wydawałoby się, że powstały już chyba wszystkie produkty do wykonywania makijażu, jakie tylko powstać mogły. Jednak producenci co chwila prześcigają się w coraz to nowszych makeupowych wynalazkach, dzięki czemu możemy dziś uzyskać naprawdę efektowny makijaż w kilka chwil.

Rewelacyjny efekt cieni holograficznych

cienie holograficzne do powiekNa początku ogromnym uznaniem cieszyły się matowe pomadki do ust za sprawą których każda kobieta mogła nie tylko poprawić kontur ust, ale także bezinwazyjnie je powiększyć nie martwiąc się nienaturalnym efektem. Potem coraz większą popularność zaczęły zdobywać pomadki do brwi, które znacznie ułatwiały ich konturowanie. Obecnie prawdziwym hitem są cienie holograficzne do powiek. Dzięki doskonałemu wymieszaniu w jednym produkcje zarówno jaskrawych, jak i mniej pigmentów uzyskujemy cień potrafiący więcej niż samodzielne zmieszanie kilku barw. Cienie holograficzne pozwalają nam uzyskać efekt, jakby na naszej powiece było nałożonych kilka cieni kontraktujących ze sobą i w dodatku doskonale zblendowanych profesjonalnymi pędzlami przez profesjonalnych makijażystów. Podczas, gdy w rzeczywistości na naszej powiece znajduje się.. jeden cień! Najpopularniejszymi odcieniami są cienie holograficzne zawierające kolory fioletu, niebieskiego i czerwieni, bądź żółci, zielonego i pomarańczu. Wystarczy nabrać na pędzelek holograficznego cienia i po prostu nałożyć produkt na powiekę wykonując pędzlem kuliste ruchy. Nakładamy jeden cień, zaś uzyskujemy efekty naprawdę spektakularne.

Odkąd na rynku pojawiły się cienie holograficzne od razu zostały okrzyknięte największym hitem ostatnich lat. Są niebywale trwałe, łatwe w nakładaniu i pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu, który poświęcaliśmy dotychczas na odpowiednim roztarciu poszczególnych odcieni ze sobą. W przypadku cieni holograficznych wystarczy już jeden cień, abyśmy wyróżniały się na każdej imprezie profesjonalnym makeupem.