Wygrałem przetarg na montaż oświetlenia w hali

Na oświetleniu to ja znam się jak nikt. Siedzę w tej branży od samego początku i posiadam niesamowite doświadczenie. Głównie zajmuję się halami przemysłowymi i sportowymi, ponieważ takich zleceń dostaję najwięcej i można wyciągnąć niezłe pieniądze.

Montaż oświetlenia w nowej hali sportowej

oświetlenie halNajchętniej przyjmuję zlecenia na oświetlenie hal sportowych i sam wyszukuję potencjalnych klientów. Kiedy pojawił się przetarg to wiedziałem, że muszę zrobić wszystko, aby go wygrać. Wiem na jakie zniżki mogę sobie pozwolić, żeby wyjść na swoje i postanowiłem wziąć udział. Muszę mieć konkurencyjną ofertę na oświetlenie hal, żeby wzięli moją firmę pod uwagę. Nie wiem jak działają inni przedsiębiorcy a jest to dla mnie bardzo ważne. Zrobię wszystko, żeby mi się udało. Zgłaszając swoje przedsiębiorstwo do przetargu dostałem od razu wytyczne, które muszą zostać spełnione. Na przygotowanie oferty mam miesiąc czasu i zabrałem się za to od ręki. Ofertę na oświetlenie hal przygotowuję sam, ponieważ chcę mieć wszystko pod kontrolą. Księgowego tylko zapytałem do jakiej kwoty możemy zejść, żeby wyjść na swoje. Za montaż także weźmiemy nieco mniej, żeby zachęcić właściciela hali do skorzystania właśnie z usług mojej firmy. W oświetlenie zaopatruję się u producenta, który jest moim dobrym znajomym. Jak powiem mu, że biorę udział w przetargu, który jest dla mnie tak ważny to być może i on udzieli mi jakichś zniżek. Pracowników poinformowałem o swoich planach i nawet wytypowałem wstępnie ludzi do tego zlecenia.

Świętować miałem co, ponieważ jak się okazało ten przetarg to był dopiero początek. Po wykonaniu zlecenia zaczęło mi wpadać coraz więcej zamówień i teraz moja firma ma swój najlepszy okres. Idzie mi najlepiej jak dotąd i zamierzam to utrzymać.