Zabawki wader w sklepie mojej mamy

zabawki wader

Jestem Iza. Mam dwanaście lat. Moja mama prowadzi sklep na osiedlu. Lubię jej w nim pomagać. W sobotę mama czasem zabiera mnie do swojej pracy i mogę poukładać zabawki na półce lub pomóc jej w sprzątaniu.

Zabawki wader były często wybierane przez rodziców

zabawki waderCzasem też siadam i przybijam pieczątki na kartce. Mama się śmieje, że chyba będę pracować w biurze. Koleżanki i koledzy zazdroszczą mi, że mam taki dostęp do zabawek. Mama jednak mnie nie rozpieszcza. Zabawki dostaję tak jak inne dzieci na specjalne okazje. Jedynym plusem jest fakt, że mam do nich dostęp w sklepie i mogę je dokładnie obejrzeć. Lubię tanie zabawki wader. Mają różne ciekawe propozycje dopasowane do zainteresowań i chłopaków i dziewczyn. Klocki lego to klasyka i często się nimi bawię. Mam wiele zestawów, które można ze sobą łączyć. Lubię też klocki drewniane. W sklepie u mamy jest bardzo szeroki wybór i każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Puzzle trefl i innych firma są u mamy tanie. Mama ma dobre kontakty z producentami i zamawia towar w niskich cenach. Mama sklep prowadzi od pięciu lat i jest już ceniona na rynku przez klientów. Ma swoich stałych klientów, którzy kupowali zabawki dla niemowląt i co jakiś czas wracają po zabawki dla swoich już starszych dzieci. Mama ma asortyment dopasowany do każdego wieku. Każdy rodzic znajdzie coś dla swoich dzieci. Mama stawia spora uwagę na zabawki edukacyjne a także zabawki do kreatywnej zabawy. Od roku można zrobić zakupy także przez internet. Internetowy sklep z zabawkami mojej mamy ma wiele odsłon. Codziennie mama ma kilka zamówień, które realizuje każdego wieczoru. Towar wysyłany jest kurierem, który jest darmowy.

Mama nie sądziła, że internetowy sklep z zabawkami zrobi aż taką furorę. Mój starszy brat, który studiuje informatykę doradził mamie żeby go uruchomiła.