Zakładanie kamer w warsztacie samochodowym

anytone

Od pewnego czasu w internecie zaczęły krążyć o moim warsztacie negatywne opinie. Któryś z klientów napisał, że po odebraniu auta z naprawy w tajemniczych okolicznościach zeszło mu sporo paliwa.

Monitoring i radiotelefon anytone w warsztacie

anytone Nie przejął bym się tym – konkurencja często robiła mi takie “dowcipy”. Jednak pod tym komentarzem pojawiło się sporo opinii innych klientów, że faktycznie im też. Było to dla mnie coraz bardziej dziwne. Ostateczny dowód na prawdziwość tych zarzutów dał mi mój przyjaciel naprawiający u mnie auto od lat. Wtedy wiedziałem, że jakiś pracownik pozwala sobie na za dużo. Udałem się do autoryzowanego serwisu i poprosiłem o monitoring ahd. Czytałem w internecie, że daje on bardzo dobry obraz i wszystko widać szerokokątnie. Ostatecznie stwierdziłem przy pomocy konsultanta, że telewizja przemysłowa ip w moim przypadku sprawdzi się lepiej. Tym bardziej, że mój zięć otwierał właśnie agencję ochrony i od razu podłączyłem to do jego firmy. Gdy ja siedziałem w biurze a on przed monitorem w siedzibie swojej agencji rozmawialiśmy przez radiotelefon taki jak sprawdzony anytone. Dał mi go tak jak każdemu innemu klientowi gdy w grę wchodzi ochrona konkretnego mienia. Informował mnie o różnych dziwnych rurach pracowników. Jednym z ważniejszych akcentów była antena cb lemm. To ona była głównym przekaźnikiem komunikatów głosowych w tak szybkim tempie. Zakupiłem także trzy dyski do rejestratorów, aby w razie czego mieć dowód rzeczowy. Jak się okazało wystarczyły trzy dni. Okazało się, że dwójka moich pracowników ściągała paliwo, gdy myśleli, że nikogo nie ma już na zakładzie. Sprzęt lemm bardzo pomógł mi znaleźć chłopaków działających na moją niekorzyść.

Dostali wypowiedzenie w trybie natychmiastowym i założyłem im sprawę. Cieszę się, że zarówno mój zięć jak i obsługa sklepu pomogli mi złapać winnego.