Zakup w sklepie online wózka inwalidzkiego elektrycznego

 

Dziesięć lat temu wydarzył się pewien wypadek. Wtedy i on spowodował moje załamanie. Nie mogłam się podnieść, nie chciałam żyć. Miałam sparaliżowaną prawą połowę ciała. Nie wiedziałam sensu życia. Dostałam wózek, na którym po prostu prze-wegetowałam ostatnie lata. Życie ułatwił mi Internet.

Czy są sklepy online sprzedające wózki inwalidzkie?

wózki inwalidzkie elektryczne sklep onlineW sieci poznałam mężczyznę, również na wózku. Koniecznie chciałam się z nim zobaczyć – wtedy też zaczęłam myśleć o porządnym wózku elektrycznym. Do tej pory nie za bardzo wózek był mi potrzebny. Obrażona na świat nie wyjeżdżałam właściwie z domu. Teraz – wózek inwalidzki miał mi pomóc spotkać się z Bogdanem. Postanowiłam sprawdzić w Internecie jakie są możliwości w tym kierunku. Wpisałam w wyszukiwarkę “wózki inwalidzkie elektryczne sklep online“. Nie pomyliłam się licząc, że coś znajdę. W dzisiejszych czasach nowy, wypasiony wózek to nie jest problem. Trzeba mieć tylko pieniądze, a ja je miałam. Teraz tylko musiałam skontaktować się z kimś kto pomoże mi wybrać wózek dla siebie. Wózki elektryczne różnią się do siebie silnikami, hamulcami, siedziskami, obciążeniami i masą innych rzeczy, których nie musiałam znać. Chciałam być tylko mobilna – inaczej niż do tej pory. Wózek inwalidzki – nowy – miał mi dać częściowe poczucie niezależności. Porozmawiałam z moim sąsiadem, który pracował w sklepie medycznym. To on dobrał mi wózek i złożył na niego zamówienie. Po dwóch tygodniach sama wyjechałam z domu. Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona. W końcu przełamałam barierę i polubiłam nowy wózek.

Okazało się, po paru dniach, że Bogdan ma identyczny. Tak jakoś wyszło, że od tej pory jesteśmy razem. W sumie mieszkanie mam przystosowane do jednego wózka to i drugiemu będzie tam dobrze. Od tej pory cieszymy się życiem.