Zakupiłam piękny biustonosz do karmienia

Moje życie przewróciło się do góry nogami od kiedy na świecie pojawił się mój synek. Od zawsze marzyłam o dużej rodzinie i bardzo się cieszę, że moje marzenia powoli się spełniają. Mój mąż ma dwójkę rodzeństwa tak samo jak ja. Chcemy żeby nasz synek miał jeszcze co najmniej jedno rodzeństwo.

Kupiłam sobie biustonosz

ładny biustonosz do karmieniaRomuś ma dopiero trzy miesiące. Pięknie się rozwija. Wszystko jest z nim dobrze. Muszę przyznać, ze jak na takiego maluszka to ładnie śpi i bez problemu przybiera na wadze. Bardzo cieszę się, że mogę karmić synka sama. Od zawsze marzyłam o naturalnym karmieniu. Tak długo jak synek będzie chciał pić moje mleczko będę go karmić. Jak urodziłam synka pojechała na zakupy do pobliskiej galerii żeby kupić sobie odpowiedni stanik do karmienia. Po trzech miesiącach użytkowania postanowiłam dokupić jeszcze z dwa biustonosze. Ładny biustonosz do karmienia to podstawowe wyposażenie dla każdej karmiącej mamy. Dzięki ładnej i dobrze dopasowane bieliźnie kobieta czuje się atrakcyjnie. Mojemu mężowi moja figura po ciąży bardzo się podoba i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Bielizna jest bardzo ważna nawet jak jej nie widać. Ona sprawia, że czujemy się kobieco. Mogłam sobie pozwolić na dłuższe zakupy. D galerii wybrałam się z moją przyjaciółką. Ona doradziła mi jaki stanik mam sobie wybrać a ja doradziłam jej przy zakupie torebki. Brakowało mi naszych wspólnych wyjść. Kiedy ja szalałam na zakupach mąż wziął synka na spacer do parku. Romuś nawet nie zauważył, że nie było przy nam mamy, spał grzecznie jak aniołek.

Bardzo się cieszę, że mam tak wyrozumiałego męża, który pozwala mi czasem wyskoczyć na zakupy z przyjaciółką. Poza byciem mamą jestem też kobietą i czasem należy mi się chwila relaksu żeby móc się odstresować i zregenerować.