Zamontowałem u klienta drzwi

Robotę znalazłem sobie sam. Szukałem czegoś na przeczekanie i udało się trafić do całkiem niezłej firmy, która na dodatek dobrze płaciła. Ostatecznie okazało się, że zostałem tam na stałe, ponieważ praca mi odpowiadała i bardzo ją polubiłem od samego początku.

Łatwy montaż drzwi zewnętrznych

drzwi zewnętrzne z montażem katowiceMiałem zajmować się montażem drzwi zewnętrznych a posiadałem spore doświadczenie w tym temacie. Swego czasu montowałem drzwi inwentarskie i inne to wiedziałem o co w tym wszystkim chodzi. Ostatnio szef wysłał mnie do klienta, który zamówił u nas drzwi z montażem katowice dnia poprzedniego. Klient należał do znajomych naszego szefa i wiedziałem, że musiałem się przyłożyć. Kiedy dojechałem na miejsce to okazało się, że to był jeden z łatwiejszych montaży, ponieważ wszystko było już przygotowane. Klient znał się nie co na montażu i przygotował wszystko zawczasu, ponieważ zależało mu na czasie. Kiedy montowałem u niego te drzwi zewnętrzne to widziałem, że podjechała taksówka. Klient zapytał mnie ile jeszcze potrwa montaż, ale ja już właściwie kończyłem o czym mu powiedziałem. Zabrał walizki do taksówki i zalecił swojej służącej, by rozliczyła się ze mną na koniec. Za drzwi zapłacił już z montażem i dziwiłem się o jakie rozliczenia mu chodziło. Okazało się, że dostałem napiwek za dobrze wykonaną pracę i nie była to mała suma. Zadowolony wróciłem do firmy i od razu pochwaliłem się szefowi, który mi pogratulował. Był to wymagający klient i nie zawsze pracownicy dostawali jakieś dodatkowe pieniądze.

Drzwi to jeszcze montowałem w różnych miejscach i czasami było łatwiej a czasami trudniej. Oferowaliśmy różne drzwi, ale ja radziłem sobie ze wszystkim. Długo nie musiałem czekać na podwyżkę, bo widziałem, że szef był ze mnie zadowolony.