Zamówienie na tabliczkę znamionową

tabliczka znamionowa

Nazywam się Alan. Jakiś czas temu dostałem ogromne zlecenie od jednego z moich klientów, z którym współpracuję już kilka lat. Ten klient często u mnie zamawiał tabliczki metalowe, ale tym razem zlecenie było o wiele większe.

Tabliczka znamionowa dla klienta

tabliczka znamionowaMiałem dla niego wykonać tabliczki grawerowane, których zamówił naprawdę okazałą ilość. Byłem pod ogromnym wrażeniem i postanowiłem do pracy zabrać się od ręki. Wszystkie tabliczki grawerowane wykonuję za pomocą lasera, ponieważ jest to praktyczne i wygodne rozwiązanie. Klient przesłał mi pocztą elektroniczną wzór, jaki mają mieć tabliczki grawerowane, więc od razu mogłem brać się do roboty. Kiedy byłem w trakcie laserowania i robiłem dla tego klienta tabliczki grawerowane nagle rozdzwonił się telefon. Okazało się, że to ten klient do mnie dzwoni. Zaskoczyłem się, ponieważ mieliśmy wszystko ustalone i na tym etapie zmiany nie są możliwe. Klient poinformował mnie, że potrzebne są mu jeszcze tabliczki znamionowe na jego pojazdy. Byłem dość zaskoczony i zarazem uradowany. Zapytałem co taka tabliczka znamionowa ma zawierać. Klient odparł, że wzór mam już na e mailu. Jestem szalenie zadowolony, ponieważ takie zlecenie jeszcze mi nigdy nie wpadło. Wiem, że wykonam najlepsze tabliczki grawerowane dla tego klienta tak samo jak najdoskonalsze tabliczki znamionowe. To zlecenie pozwoli mi na rozwinięcie się i pozyskanie większej ilości klientów. Dzięki takim klientom na ten wiem, że moja praca jest bardzo ważna i ceniona. Kiedy wykonałem już tabliczki grawerowane zadzwoniłem do klienta, żeby go poinformować.

Przyjedzie po odbiór jak już zrobię tabliczki znamionowe również. Uwinę się ze wszystkim do czwartku i wtedy się spotkam z tym klientem aby przekazać mu gotowe produkty. Jestem podekscytowany tym wszystkim.