Zaręczyny brata na żaglówkach

żaglówki

Mój brat na pewno nie należy do romantycznych mężczyzn. Jednak ostatnio bardzo mnie zdziwił i może nawet zmienię zdanie na jego temat. Po prostu zdziwił mnie bardzo fakt w jaki sposób oświadczył się swojej dziewczynie.

Żaglówki do wynajmowania

żaglówkiCała rodzina już zaczęła wątpić w to, że kiedykolwiek brat się oświadczy dziewczynie. Myślę, że ona sama też już dawno w to zwątpiła. A jednak wszystkich nas bardzo zaskoczył. Zabrał swoją dziewczynę na mazury i dla nas nie było to nic dziwnego. W sumie to dosyć często jeździli na mazury bo było to chyba ich ulubione miejsce wypadowe. Zresztą często jeździli tam z całą paczką znajomych. Tym razem jednak pojechali tam tyko sami. Ale nawet dziewczyna brata nie była zdziwiona w związku z tym. Brat już kilka miesięcy wcześniej zrobił czarter last minute na mazurach i tym samym wynajął jacht. Takie jachty luksusowe na mazurach są coraz bardziej popularne.Ja nawet nie widziałam, że jest coś takiego jak jachty do wynajęcia na specjalne kolacje. Mój brat bowiem zrobił ten yacht charter po to by na jachcie odbyła się uroczysta kolacja podczas, której się oświadczył. Podobno w tej wypożyczalni sprzętu, z której był jacht były tylko same żaglówki a jeden tylko jacht. I miał naprawdę duże szczęście, że udało mu się wypożyczyć ten jacht. Dziewczyna a teraz to już w sumie narzeczona brata opowiadała, że była tak zdziwiona jak nigdy wcześniej. Opowiadała, że brat naprawdę postarał się by wszystko przebiegło tak bardzo romantycznie. Była prawdziwa kolacja przy świecach na mazurach i to wszystko jeszcze na luksusowym jachcie.

Nic dziwnego, że od razu zgodziła się by za niego wyjść. Już niedługo planują zrobić wesele. Ma być to raczej przyjęcie dla rodziny niż duże wesele. Bardzo cieszę się z tego, że jednak brat w końcu zdecydował się.

Więcej na stronie bofort.pl