Żarówki ksenonowe do Audi

Mój znajomy kupił ostatnio Audi A6. Było to moje marzenie z dzieciństwa, wtedy jednak były to modele nieco starsze, a teraz wszystko prezentuje się bardzo dobrze i faktycznie model samochodu, który kupił auto w sedanie. Wyglądał jak milion dolarów. Jak tylko po mnie podjechał widziałem, że ma strasznie mocne oświetlenie z przodu.

Oświetlenie – żarówki ksenonowe

żarówki ksenonowe audi a6Czyli światło mijania. Zapytałem go więc czy faktycznie robił coś z samochodem, że świeci się tak bardzo, czy też było to już zamontowane fabrycznie. Powiedział mi, że wszystko pochodzi bezpośrednio od producenta i nic specjalnie coś tam robił. Dlatego tym bardziej byłem zainteresowany tym, jak się takim samochodem jeździ po ciemku. Żarówki ksenonowe stają się bardzo popularne zwłaszcza na zachodzie, gdzie można tam zaobserwować naprawdę różne samochody, które posiadają takie żarówki zainstalowane. Wiedziałem o tym dobrze, że żarówki ksenonowe Audi A6 będą musiały być zamontowane przez specjalistów, gdyż jak wiadomo w tych najnowszych modelach samochodów zupełnie inaczej wymienia się żarówki niż w moim starym aucie. Znajomy jeszcze nie znał wszystkich funkcji, które są dostępne w swoim samochodzie, dlatego uważałem, że warto będzie mu pomóc w tej kwestii tak, aby faktycznie mógł jeździć samochodem z przeświadczeniem, że praktycznie nie zna się na nim pod żadnym kątem. Takie żarówki są bardzo dobrą opcją.

Oczywiście z żarówkami xenon nowymi ,które były fabrycznie zamontowane nie było żadnych problemów i faktycznie jeśli miałbym kupować swój nowy samochód, to nie dość, że byłoby to Audi, to jeszcze zamontowałbym naprawdę mocne żarówki ksenonowe. Przydaje się to w szczególności w zimę jak bardzo szybko robi się ciemno i trzeba oczywiście odpowiednio oświetlić drogę, którą przemierzacie.