Zatrudniam pracownika do sklepu z tanią odzieżą używaną damską

odzież używana damska

Od samego początku sklep prowadziłam sama, ale od kiedy znalazłam nowych dostawców to mam coraz więcej towaru a sklep się powiększył. Dostępna jest u mnie tania odzież używana dla każdego i sprowadzam od niedawna towar z Anglii, który dobrze się sprzedaje.

Odzież używana damska i początek sprzedaży

odzież używana damskaCzęsto w dostawach pojawia się markowa odzież używana, którą wystawiam w osobnym dziale i ustalam indywidualne ceny za każdą sztukę. Na początku to sprzedawana u mnie była tylko sortowana odzież używana damska, ale bardzo często przychodzili mężczyźni i pytali o coś dla siebie. Wtedy to zdecydowałam, że odzież używana męska również musi się znaleźć w ofercie mojego sklepu. Pracuję od rana do wieczora i mam mnóstwo obowiązków. Cała tania odzież używana, którą otrzymuję musi zostać przygotowana do sprzedaży i posortowana. Zaczęłam się zastanawiać czy nie zatrudnić jakiejś osoby do pomocy. W sklepie byłoby wtedy o wiele łatwiej a ja miałabym więcej czasu dla siebie. Moja markowa odzież używana cieszy się takim zainteresowaniem, że kolejki się ustawiają jeszcze zanim otworzę sklep. Wywiesiłam na drzwiach wejściowych informację, że poszukuję pracownika do sklepu i czekałam czy ktoś się do mnie zgłosi. Przyszła młoda dziewczyna, którą interesowała tania odzież używana i bardzo chciałaby pracować w moim sklepie. Wcześniej sprzedawała już towar z Anglii w innym sklepie, ale z uwagi na sprawy osobiste zrezygnowała z tego zatrudnienia. Trafiła mi się osoba z doświadczeniem i to pierwsza, która przyszła do mojego sklepu. Od razu postanowiłam dać jej szansę i zatrudniłam ją na okres próbny.

Na początek ma sortować towar z Anglii a sprzedażą zajmie się później. Pracownica, którą przyjęłam sprawdza się doskonale i jest bardzo pracowita. Klienci ją bardzo polubili i chętnie do nas przychodzą.